Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csipkés combfix harisnya...

Csipkés combfix harisnya Vélemények?

Figyelt kérdés
Fiúk/lányok mi a véleményetek a csipkés combfix harisnyáról? Sexy ha egy nő olyat visel vagy túl sok? Esetleg még ha ki is villan? ( Arra a nejlon harisnyára gondolok ami combközépig ér és csipkés széle van ). Idősebb korosztály jobban ismerheti inkább.
2017. nov. 21. 20:38
 1/8 Alain Delon ***** válasza:
Ez a kontextustól függ. Ha nagyon kelletni akarja magát egy nő, akkor pont jó.
2017. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te perverz allatt!

Verd masra.

2017. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak egy harisnya volt a kérdés. És hogy verheti egy lány másikra??
2017. nov. 21. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
tetszik!
2017. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy lany tudja mi a neve annak a harisnyanak ami atlatszo, de ize, combnal veget er es csipkes a szele..

Csak egy kangorcs irja a szexit , sexynek, es tesz fel kerdest arrol, hogy sexy-e az a combnal veget ero ize csipkes harisnya.

Egy lany tudja, hogy az.

2017. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha néha lépcsőnél vagy csak úgy véletlen kivillan a csipke de alapból nem látszik ki az szerintem "sexy". Ha folyamatosan kilátszik akkor az vagy nagyon rövid szoknya vagy a fix nincs rendesen felhúzva :D 23/


De amúgy ahogy eddig tapasztaltam sok lány alapból elítéli mert az utcalányokkal azonosítja pedig szerintem semmi gond nincs vele ha valaki ízlésesen hordja.


Kérdező te is szeretnél elkezdeni hordani?

2017. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Igen tudom melyikre gondolsz, egyszerüen közöndéges és khurvás.


F/40

2017. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem látatlanba kellene nyilatkozni? nem mindegy ám az se hogy milyen virgácsokon van.
2017. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!