Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a tanárnak, ti sem hordanátok melltartót?

Figyelt kérdés
utolsó évem van suliban. Sajna nem sokat nöttek melleim sajna,ezért nagyon ritkán veszek fel melltarót,amugysem szeretem,nem érzem magam kényelmesnek. Sajnos problémám is már volt belöle,az osztalyfönököm még a szüleimet is behivta ezmiatt. Normálissan öltözök,nem kihívóan,tehát nem értem az érvelését...vagy? kötelezö melltartót felvenni??

2017. dec. 4. 01:48
1 2
 11/16 Metionin ***** válasza:
100%
Nem kötelező. Nekem sincs mellem, simán póló alá merevítés nélküli tinimelltartót hordok, télen sokszor inkább topot vagy sportmelltartót.
2017. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tanár észrevette, hogy nem hordassz melltartót, akkor vélhetően látvanyosan átlatszott a mellbimbód, ami nem esztétikus látvány, még ha sok férfi csorgatja is a nyálát rá. Későbbiekben ez gondot okozhat, álláskeresésnél nem vesznek komolyan, női vezető élből elutasíthat emiatt, de az se pozitív, ha férfi, és emiatt vesz fel. Vastagabb trikó, top esetleg, biztos találsz olyat, ami kényelmes.
2017. dec. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen ruha van rajtad. Amelyik felsőn átlátszik a melled vonala, vékony anyagú kis rucikák stb. - az alá kell. Mert egyébként ízléstelen. Nyilván megjelennek itt a cciperverzek, hogy jaj, az felesleges, mutasd a ciciiiiit nekeeeeem béjbi... de hát azok olyanok is, na. Nem épp a kulturált közeg.


Ha elég vastag a felső, akkor nem.

(viszont ha már az ofőd észreveszi, akkor ajánlott a melltartó... vagy ha nem melltartó, akkor egy jó anyagú top... meg a méret sem mindegy, mert ismertem olyan lányt, aki hasonlókat mondott a B! kosaras mellére... ami inkább az átlag kategória, mint a kicsi, és az még mozogni, lifegni is tud bőven)

2017. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem hordok olyan ruhát ami testhez álló,nem mutatom a bimboim. De egy lányon látják ha nincs melltartó,és a tanár arra fogta hogy őnmutogató vagyok. Tesi után igaz mindegy hogy vane rajtam vagy nincs,amúgyis csak csajok vannak az öltözőben.
2017. dec. 5. 15:35
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, ha már látszik, az közönséges. Bocsi.

Amúgy ha vastagabb anyagú felső lenne rajtad, akkor nem látszana, hacsak nem keményedik a bimbód extrém gyorsan.

2017. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Miből veszik észre hogy nincs rajtad?
2017. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!