Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb időtartam, ameddig nem vásároltál?

Figyelt kérdés

Milyen okból?


Nagyon kicsi a ruhatàram, illetve az anyagi keretem is.

Mindig eldöntöm, most akkor nyárig nem veszek semmit, se ruhát, se cipőt, kozmetikumokból is csak a minimumot, és félreteszek havi 30-60 ezret 6-7 hónapon keresztül, de eddig még nem jött össze.


Ma is pl ajándékokat voltam venni, a boltokban meg màr elkezdődtek a leárazàsok, egy gyönyörű bézs kötött pulóvert 3000Ft-ért (7500Ft helyett) egyszerűen nem tudtam otthagyni.


Nektek hogy sikerült kibírni?

Ha közben más okból kellett boltokba menni (ajándékokat venni ünnepekre, barátnőket elkísérni vagy akármi)


23l


2017. dec. 19. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:
120 körül keresek és a párommal élek
2017. dec. 19. 14:13
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Van bennem tartás. Ennyi. Ha valamit eltervezek, akkor kitartok.
2017. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát régen nagyon ritkán vásároltam ruhákat,de most már egy ideje szinte havonta veszek valamit.

Nagyobb kihagyás akkor van,ha valami drágábbat akarok venni.

Én még itthon lakom a szüleimnél,mivel még suliba járok,de van saját keresetem,mivel dolgozom suli mellett :) (19F)

2017. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemreg költöztem es ket teljes ruhasszekrenynyi ruhatol voltam kenytelen megvalni, mert vagy teljesen kimentek a divatbol vagy/es kifogytam öket (amit annyira nem is banok) es meg igy is maradt böven eleg ruham. Az elajandekozottak közül volt sok olyan is, amin meg rajt volt a cimke es csak a probafülkeben volt rajtam. Ekkor ereztem, hogy ideje valtoztatni a dolgokon. Ferfi vagyok, aki szeret stilusosan öltözködni, de nem ereztem ugy, hogy ennyire sok van. (Minösegi cuccokat vettem, amik ritkan mentek tönkre es mindig volt hova elpakolni es igy megfeledkeztem sok mindenröl. Pl. több, mint 50 ing, ami remek allapotban volt es kb. fele annyi nadrag stb.).


Baratnöm tanacsara hallgatva, csak akkor veszek uj ruhat, ha elötte megszabadultam valamitöl. Es meg akkor sem törvenyszerüen. Hanem elötte összeirom, hogy mi az, amit szeretnek es tenyleg nincsen belöle. Mint egy sötetszürke, kötött kashmir garbo, amit legutobb vettem. Az volt ket honapja. Nem erdekelt, hogy nincs learazva, mert tudtam mit keresek es mennyit vagyok hajlando erte kiadni. Nem is neztem se nem vettem semmi mast. Lehet, ha meg varok, akkor meg tudtam volna venni hozza ezt vagy azt, de egyikre sem lett volna szüksegem es csak ujra kezdtem volna halmozni felesleges göncöket.

2017. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megértelek,rossman kóros vagyok ha egy héten nem megyek be egyszer mindenbajom.

Próbálom csökkenteni ha két hét eltelne vásárlás nélkül is sokat spórolnék. :/

2017. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

50 nap.

Börtönben voltam előzetes letartóztatásban.

Akkor is vásároltam 2 hetente a börtön boltban (spajz) igaz csak kaját, dohányt ilyeneket.

De csomagban kaptam mindent amit kértem, smink, tisztálkodási szerek stb....

Amúgy heti egyszer minimum veszek valami ruhadarabot (H&M főleg).

2017. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:

Ja hogy ruhát meg ilyeneket? Van hogy hónapokig nem veszek. A ruhaboltokban ritkán tetszik meg valami, kozmetikumot meg akkor veszek ha elfogy. Kaját is heti egyszer megyek venni, akkor is vasárnap este,amikor nem túl sok az ember.


Nekem az ilyen mumus az ebay. Rengeteg tök jó dolgot lehet fillérekért kapni, ráadásul házhoz jön ingyen. Amikor felfedeztem, sok hülyeséget rendeltem csak mert miért ne, aztán szépen leszoktam. Ma már csak a watch list-be teszem a cuccot és később ha úgy látom, belefér akkor megveszem, ha nem akkor nem.

2017. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!