Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti milyen ruhát hordtok...

Lányok ti milyen ruhát hordtok tesiórákon?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Én például egy fehérpólót és többnyire cicanadrágot viselek, télen szoktam a ruhám alá venni egy dresszt hogy mégis védje valami a derekamat. Ha a terembe meleg van, vagy éppen olyan gyakorlatokat csinálunk akkor nemszoktam a dresszre venni semmit, csak egy kisnadrágot. Nyáron, legalább is amikor már nyári idő van és kint tesizünk az iskola udvarán akkor pólót és kisnadrágot viselek mindig. Cipőből terembe sima tornacipőt, ha kint vagyunk a pályán akkor egy masszívabb sportcipőt viselek.

2017. dec. 19. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok lány, de az én osztálytársaim is kb ezt viselik

18/f

2017. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb. combközépig érő "cicanaci", lenge, hosszú póló, alatta stabilan tartó sportmelltartó. Cipő terén kb. 8. osztályos korom óta ugyan az a béna Nike futócipő :D

19L

2017. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Egyetemista vagyok. Nálunk nem kötelező a tesi, így nem is vettem fel.
2017. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk a sulink megadta a kotelezo viseletet tesire... Szoval egy melegitonadrag aminek a zseb resznel ott a sulink cimere, es egy tesipolo, ahol lent jobb szelen megint ott a sulink cimere. Ha nem ez van rajtad automatikusan megy az egyes, nem fogadnak el mas viseletet😀 Ciponel meg egy sima nike sportcipot veszek fel.
2017. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima fehér póló, egy régi kék melegítőnadrág (amit amúgy pizsinadrágnak használok) és tornacipő. Nyáron, amikor jó idő van, akkor túrok a szekrényből valami itthoni rövidgatyát, és abban.

Nem gondolom túl :D

2017. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy melegítőnadrág/cicanadrág (melegebb időben térdnadrág) és egy akármilyen lengébb, lazább póló (+hidegebb időben egy melegítőfelső) és tornacipő.
2017. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ívy1 ***** válasza:
Amikor sulis voltam,tesi tagozatra jártam tornadresszt vagy száras aerobik ruhát kellet felvennünk.
2017. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En is tesi tagozatos volt es nekünk a tornadressz kötelező volt es nem vehettünk fel ra semmit
2018. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy canerun futódresszem amit még nyolcadikban kaptam a nővéremtől mert sportoló. Nagyon kényelmes és jól szellőzős anyagból van, lehetetlen beleizzadni. Általában ez van rajtam és póló, vagy ha kint vagyunk ebben a hidegben sportnadrágot felsővel ráveszem.
2018. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, Cranerun dressz.)
2018. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!