Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti milyen ruhát hordtok...

Lányok ti milyen ruhát hordtok tesiórákon?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Én például egy fehérpólót és többnyire cicanadrágot viselek, télen szoktam a ruhám alá venni egy dresszt hogy mégis védje valami a derekamat. Ha a terembe meleg van, vagy éppen olyan gyakorlatokat csinálunk akkor nemszoktam a dresszre venni semmit, csak egy kisnadrágot. Nyáron, legalább is amikor már nyári idő van és kint tesizünk az iskola udvarán akkor pólót és kisnadrágot viselek mindig. Cipőből terembe sima tornacipőt, ha kint vagyunk a pályán akkor egy masszívabb sportcipőt viselek.

2017. dec. 19. 16:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Alsó tagozatban volt roppant érdekes tornanadrágom. Kicsit ilyen ázsiai/japán beütése volt (talán még angliában volt ilyen), úgy kell elképzelni mint egy nagyon magas derekú mamabugyit. Zöld színű, kétoldalt pár fehér csíkkal függőlegesen. Valami ilyesmi:


[link]


Más különlegességről nem tudok beszámolni.

2021. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!