Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak a régi ruháimmal?

Mit csináljak a régi ruháimmal?

Figyelt kérdés
Vannak régi ruháim amiket nem szeretnék kidobni. Mit csináljak vele? Tart még a H&M-es ruha gyüjtés? Vagy valahova el tudom még vinni Miskolcon? Előre is köszi a válaszokat!

2017. dec. 20. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Az Auchannál, Tesconál szokott lenni ruhagyűjtő láda. Vagy menj be találomra egy templomba, és érdeklődj. A papok, lelkészek jó eséllyel tudnak tippet adni majd, hol lehet leadni. :)
2017. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felajánlhatod jótékonysági szervezeteknek, Miskolc nagy város, biztos vannak ott ilyenek.
2017. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én Auchan ruhakonténerbe szoktam elvinni (mondjuk nem vagyok Miskolci, de szerintem minegyik áruháznál van ilyen).

De szerintem ha simán kiteszed egy kuka tetejére, ott is megtalálja egy hajléktalan, aki örül neki.

2017. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vidd el valamelyik helyi vedononek. Ő tudja kik szorulnak rá a környéken.
2017. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El is adhatod őket Jófogáson, Gardróbcserén például.
2017. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. dec. 21. 04:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod eladni facebookos csoportokban vagy jófogáson, de ha akarsz egy kicsit adományozni, akkor vannak gyűjtőkonténerek, most a karácsony miatt főleg. Esetleg bizományi bolt, ott is örülnek.
2017. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Laylah ***** válasza:
Családsegítőben is le lehet adni, vagy ha pénzzé tennéd, használtruha-kereskedésben.
2017. dec. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anc ***** válasza:
Ha van egy kis időd és kedved, és jól jönne egy kis pénz kiegészítés, akkor akár online felületeken - mint például a Vatera -, árulhatod őket.
2018. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!