Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltöznek a mai fiatalok?...

Hogy öltöznek a mai fiatalok? ✨

Figyelt kérdés

Most lehet,hogy ez a kérdés hülyén hazgzik,de elmagyarázom.

Amikor elmegyek vásárolni,akkor hiába márkás,népszerű boltokból vásàrolok,mégis amikor otthon felpróbálom újra a ruhát,már hülyén áll rajtam.

Sminkelni enyhén sminkelek,megpróbálom a legtöbbet kihozni magamból,mègis lecsúnyáznak(és igen màr pár ember mondta már a nyilvánosan is)

Valaki tudna segiteni,hogy tudnék normálisabbam kinézni?

A hajam felhosszú,barna,a szemem is barna.A szám az viszonylag vastag,de íves.Az orrom pisze,csak idegesít,szóval néha kontúrozom.


(Nem szeretnék képet feltenni)


14/l



2017. dec. 25. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Így sajna sztem nem tudunk segíteni, az tudna segíteni aki elmenne veled vásárolni és megmondaná mi áll jól és mi nem.

De ne aggódj én is egy csomószor benézek ruhákat, felveszem, ott tetszik, aztán itthon felveszem valami régebbi darabbal és csak nézek, hogy mit hittem miért áll ez jól...

Párszor beleszalad az ember ilyenbe mire kialakul a stílusa.

Nekem pl tetszenek a színes ruhák, de tudom, hogy az nem a stílusom. 1-2 alkalommal felveszem aztán hülyén érzem magam benne.

Mára már rájöttem, melyik üzletben érdemes keresgélnem és milyen színvilágban. Majd nálad is kialakul. A smink is ugyanúgy. Én az elmúlt pár évben jöttem rá, hogyan sminkeljek és mivel, hogy csinos legyen és visszafogott, de látszódjon is.

35N

2017. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban.
2017. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én 15 éves lány vagyok, most keresem/találom meg a stílusom. Leginkább pinteresten nézegetek képeket és próbálok fel olyan ruhákat üzletekben. Ha tetszik magamon, megveszem. Leginkább így állítom össze, bár nagyrésze fejből pattan ki:)
2017. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a mai fiatalok többsége borzalmasan öltözik. szerintem hordd azt, ami tetszik, ha úgyis márkás boltokból vásárolsz akkor valószínűleg neked is inkább a tömegízlést követő darabjaid vannak. csak ügyesen kell kombinálnod őket.

az arcod biztos nem olyan csúnya, a telt száj és a pisze orr szép. de persze 14 évesen még nincs kifejlődve az arcod, sokat fogsz változni.

a szép lányokra is mondják ilyen korban, hogy csúnya, nem tetszhet mindenkinek mindenki és ebben a korban hajlamosak a lányok azért lerondázni valakit mert féltékenyek, a fiúk meg mert tetszik nekik

sportolj, egyél egészségesen, akkor legalább az alakod jó lesz

2017. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne úgy akarj öltözni mint a többi...

Az alakodnak, évszaktípusodnak és a stílusodnak megfelelően öltözz, tehát magadnak. Hívj el magaddal valakit aki segíthet választani. Amúgy azért más otthon a ruha, mert a boltokban direkt torzítjákaz üvegeket.

2017. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Nem okoskodni akarok, de érdemes egy idősebb valakivel és nem az úgynevezett "barátnője" menni vásárolni, akik mindenre azt mondják, hogy jól áll, ami még tényleg jól állna, azt meg lehúzás (nehogy már tényleg jól nézz ki :-) Az évszak típusoknak is érdemes utánanézni, sokat segít, hogy milyen színek állnak jól valakinek. De sajnos még jó pár évbe fővárosi telni mire megtalálod a saját stílusod. Amikor már tudod, hogy mi áll jól, és nem csak a divat lesz a fontos. Amúgy olyan nagy a választék az üzletekben manapság, hogy nem csoda ha az ember lánya néha szemetet visz haza. Velem is sokszor előfordul. (Amúgy szerintem a boltokban karcsúsító tükör van, hogy azt higgyük jól nézünk ki a cuccaikban.
2018. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsi, a telóm kijavitgat állandóan, mikor gépelek, azért írtam hülyeségeket
2018. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!