Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz, ha a harisnya alá...

Nagyon gáz, ha a harisnya alá veszem a zoknit? Szokta még valaki így?

Figyelt kérdés
Sajnos hideg a csizmám, ha csak harisnya van rajtam, akkor fázik benne a lábam. Így szoktam felvenni még egy zoknit is. Viszont, az folyton lecsúszik, mert nem tapad a harisnyához, csúszós az anyaga. Alig megyek valamennyit, érzem, h lecsúszik a zokni, és össze gyűrődik a talpamnál. Egyik ismerősöm javasolta, h vegyem a zoknit fel először, és úgy a harisnyát. Kipróbáltam, és tényleg nem csúszik le, viszont elég bénán néz ki a zokni a harisnya alatt. Szerintetek nagyon ciki, ha meglátnak így, vagy nem kellene vele foglalkozni? Fiúk, és lányok véleménye is érdekel.

2017. dec. 27. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát most őszintén mennyi esélye van, hogy így meglássanak :D de szerintem amúgy sem gáz meg pl ha fekete zoknit veszel fel fekete harisnyával vagy bőrszìnűt valami hasonló szinű zoknival szerintem fel se tűnne legtöbb embernek :D 23/F
2017. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már hasonlót családtagon. Kicsit fura, de úgyis csizmát vennél fel. Ha nem olyan helyre mész ahol megszólnának, miért ne. Neked legyen kényelmes.
2017. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy hordom:)) engem szoltak mar meg erte munkahelyen de leszarom;)
2017. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nyilván ez a dolog csak akkor érdekes, ha le kell vennem valahol a csizmát, az meg nálam tök kiszámíthatatlan, h mikor megyek olyan helyre. Ha vékony harisnya van rajtam, akkor tök mindegy a szín, átlátszik. Ha vastag harisnya van rajtam, akkor át nem látszik, de a zokni vonala átüt a harisnyán, nem feszül úgy a lábra, és olyan "trampli" látványt kölcsönöz neki. Na de majd megszokom, vagy ha azt nem sikerül, akkor ezt a pár hetet, amíg ilyen hidegebbek vannak majdcsak kibírom valahogy!

3-as: Mit szóltak be a munkahelyeden? És Te mit reagáltál? (Már, ha nem túl indiszkrét a kérdés.) Csak azért kérdezem, h ha esetleg nekem is beszólnának ezért, akkor mit lehet mondani.

2017. dec. 27. 23:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan viseld úgy ahogy neked a legjobb hogy más mint gondol ne foglalkozz vele a lényeg hogy ne fázz 😊
2017. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Hordj térdzoknit a harisnya felett, az nem csúszik le, mert tartja a hosszú szára. Ha kiér a csizmából még szexi hatást is kelt, és bármikor meg tudod igazítani, ha szükséges. Amikor leveszed a csizmád meg pláne jól néz ki.
2017. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Én sosem vennék zoknit harisnya alá. Ha nylonharisnyát veszek, akkor térdzoknit húzok, ami passzos, így nem nagyon csúszik le. Nem nylon harisnyán nem csúszik le, ha a zokni passzos.
2017. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam, nem szeretem a harisnyát, főleg a nejlont a lábfejemen.
2017. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyik előző válasz is jó a térzoknival, vagy akár vegyél térd fölé érőt, az is nagyon trendi tud lenni :)
2017. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En is igy szoktam, de enazok azert, mert ha a harisnyanak van az orran a labujjak elejenel varrasa, akkor ez engem idegesit, hogy erzem. Ezert veszek ala zoknit.
2017. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!