Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran vásároltok...

Milyen gyakran vásároltok magatoknak ruhanemüket?

Figyelt kérdés
Mit csináltok akkor, ha megtetszik nektek egy ruha, de rengeteg ruhátok van és nem akartok újakat venni illetvr mennyi ruhátok van?
2018. jan. 2. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Akkor vásárolok, ha van rá pénzem és szeretnék valamit...én általában pár nagyobb vásárlást tartok, egy felsőért nem teszem be a lábam a plázába. Nem steretek cél nélkül lézengeni. Annyi ruhám van, ami elfér a szekrényben, mert amit x idehe nem hordtam,azt elajándékozom.
2018. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*szeretek
2018. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben 3-4 havonta tartottunk nagyobb bevásárlást, de mióta saját zsebből megy a dolog, egész évre eloszlik. Kb. 1 db/hónap az átlag. Van, hogy csak felsőket veszek, van, hogy új cipő kell, utóbbira nyilván jobban rá kell készülnöm anyagilag.
2018. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Változó. Ha valami tönkremegy akkor veszek helyette, így vásárolok pl. cipőt, nadrágot, zoknit és fehérneműt. Ilyesmikre kb. évente kerül sor, nadrág és cipő az ritkábban. Pólót impulzusból veszek mert szeretem a fura feliratos és zenekaros pólókat de ezekből jó minőségű karcsúsított verziót sajnos aranyáron mérnek, meg az általam kedvelt darkos márkák sem olcsók. Emiatt ha nekem tetsző pólót találok megfizethető áron vagy látom hogy van rá akció vagy ezen a héten nincs pk, akkor le szoktam rá csapni. Amúgy használható mennyiségű ruhám van, egy normál szekrénybe belefér az egész évi ellátmányom.
2018. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Velem nem fordulhat elő, hogy megtetszik egy ruha, miközben nem is akarok újakat venni, mert ha nem akarok újakat venni, mi a fenét keresnék a ruhaboltban? Hoppá!
2018. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szezonkezdetkor átnézem, mi maradt tavalyról, és kiegészítem pár darabbal. Főleg jó cipőt nehéz kapni. Ilyenkor egy-két hétvége rámegy a vásárlásra, de ha nagyon nem kapok semmit, tartok pár hét szünetet és újra kezdem. Még leárazáskor szoktam körbenézni, hátha kifogok valami jó dolgot olcsón.
2018. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Havonta és rengeteg ruhám van.
2018. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag sűrűn vásárolok. Havi egyszer biztos veszek magamnak valamit/valamiket. Nem szeretem a plázákat, kis butikokba szoktam járni, ahol ismerem az eladókat és ők is engem.

Évente kétszer szelektálok, rengeteg ruhám és cipőm van.

Amit már nem használok az elajándékozom.

2018. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokat de rengeteg ruhámat eladom a gardrobcsere oldalon ami nem kell.

Elég alap ruhataram van. Farmer, leggings, ingek, tunikaruhak, bordzseki, koromcipo stb. Így nekem nem nehéz új darabokat vennem. Elég beszaladnom a H&M be, ott mindent megtalalok az egyszerű stílushoz.

2018. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!