Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki ennyire...

Szerintetek ciki ennyire kopott talpú cipőben járni?

Figyelt kérdés

Igazából a felső részével semmi gond sincs és nem szeretnék most cipőre költeni. Nektek mi lenne a véleményetek ha ilyet látnátok?


[link]

[link]


22/L



2018. jan. 13. 16:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%
Te hülye vagy! Ja, nem mert igénytelen. Igénytelen hülye. Kételkedek a kérdés valósságtartalmában, mert ilyen nincs. Hol találtad a képeket?
2018. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Na ez már egyértelmű, hogy kamu!
2018. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
25%

Nem gondolom hogy kamu.


Sztori:

Volt egy bőrcipőm és leöntöttem véletlenül savval. Nagyon szégyelltem hordani, és mikor tehettem (hidegebb, vagy melegebb volt) akkor másik cipőt vettem fel. De mikor olyan idő volt, akkor muszáj volt felvennem, mert akkoriban kajára is éppcsak volt pénzem.


A cipő élete úgy folytatódott hogy ki lett boxolva és turiban megvette valaki pár ezer forintért és még örült is neki.


Amúgy 2 ezres kínai cipőre szerintem nem jó ötlet költeni.

2018. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az előző kommentel mi volt a gond?
2018. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!