Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szokott valaki mezítláb...

Szokott valaki mezítláb járni? Ha igen, mik az élmények?

Figyelt kérdés

Főleg csajok véleménye érdekel de persze pasik is írhatnak. Én nyáron voltam itt-ott mezítláb, fesztiválokon és csak simán sétálni is. Érdekel vannak-e hozzám hasonlók még :) Mondhatni új vagyok a témában ezért vegyesek az érzéseim de ennek ellenére is tetszik a dolog. Kaptam már érte hideget meleget de azért az élmény kárpótolt mindenképp.


Írjon akinek van élménye, puszi :*



2017. szept. 11. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
amilyen fertő van odakint...főleg egy fesztiválon. Ink passzolom..
2017. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vízparton egész nap mezítláb vagyok. Nyaraláskor szinte mindenhova mezítláb megyek. Homokos füves talajon nagyon kellemes. A durvább talajokat igyekszem kikerülni.
2017. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hajnalvirág nyaraláson én is voltam már full mezítláb és nagyon imádtam végig ^^
2017. szept. 11. 17:17
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek, de max. a Balatonnál... Egy fesztivál még talán okés, de Bp. túl retkes ahhoz...

Pedig milyen lenne így végig menni a Keletin XD

2017. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Mindenhol koszos lesz 3 lépés után, nem tudom miért is lenne ez jó. Aztán meg soha nem tudod milyen szarba lépsz bele (akár szó szerint, akár éles kavics, szög, rágó, taknyos zsebkendő). Nem véletlen találták fel a cipőt már több ezer éve.
2017. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor egy pasi ment el mellettem mezítláb. Kálvinon 3-as és a 4-es metró között. Én meg csak néztem, mondom korán van, biztos hallucinálok, de nem! Valami másik férfival volt, de azon volt cipő. Igazából picit furcsa, de engem nem zavar, én szeretek mezítlábazni. Mondjuk Pesten nem vállalnám be, ki tudja, mibe lép az ember. De itt, falun simán. Kiskoromba is volt, hogy nyáron levettem a papucsot és mentem haza. Meg a nyáron is kidörzsölt a papucs...

L

2017. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek mezítláb mászlálni, persze csak a tisztább helyeken. Belvárosban félek, hogy szétvágja a lábamat valami. Nekem nagyon jól esik a mezítlábas mászkálás, csak utána nehéz a talpaimat tisztára sikálni...

23l

2017. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7-es igen ezt én is tapasztaltam de azért kitartással le lehet mosni mindent nagyjából :)
2017. szept. 12. 10:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

én szoktam mezítláb járni (párommal is, párom is), szinte egész nyáron így voltam/voltunk :) mindenhova elmegyek így :)

26/L

2017. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9-es wow ^^

Nehéz volt megszokni? Igazából nekem is nagyon tetszik a dolog de azért én még nem tartok itt :S

2017. szept. 12. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!