Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hat nelkuli felsohoz melltarto?

Hat nelkuli felsohoz melltarto?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem idoszeru a kerdes, de most jutott eszembe.75D-s mellem van, es egyre jobban tetszenek azok a nyari ruhak, amiknek nincs hata, de nem tudom, letezik-e olyan melltarto, ami tartana is, es viszonylag kenyelmes lenne. Van esetleg valaki hasonlo adottsagokkal? Mik a tapasztalatok? Tudtok olyan helyet ajanlani, ahol ilyen melltartot lehet venni?

#melltartó #nyár #hát nélküli felsõ
2018. jan. 17. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen felsőket nem lehet melltartóval felvenni. Egyszerűen hülyén mutatna a hátadon a melltartó pántja.
2018. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is melltartó nélkül kell hordani.
2018. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tele van a net hát nélküli, szilikonos öntapadó melltartókkal. Aliexpressen párszáz forint, de párezerért h&m-ben vagy fehérneműboltokban is van. Egyébként ha feszes a melled (ami fiatalon elég valószínű), akkor teljesen felesleges melltartó az ilyen felsőkhöz.
2018. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen ruháim de én is melltartó nélkül hordom.36N
2018. jan. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Vehetsz fel hozzá, csak legyen olyan(vagy nagyon hasonló)színű a melltartó, mint a blúzod!
2018. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!