Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha néha felveszek bandás...

Ha néha felveszek bandás pólót, de annyira nem rockeres az öltözködési stílusom tűnhetek divatrockernek?

Figyelt kérdés

Szép jó estét mindenkinek! Először is lehet rossz kategóriában van a kérdésem, ezért elnézést kérek.

Kezdjük rögtön azzal, hogy amióta az eszemet tudok csak és kizárólag rockot hallgatok, a szüleim is hasonló stílusúak, csak csöppet "enyhébb" kiadásban.:) Sosem jártam csak tiszta feketébe, bár semmi kifogásom ellene. Öltözködés alapján nagyon nem vagyok az a "nyakig húzott tüdőgatyából is kint van a hasa" típus, de nem látszik azonnal a zenei stílusom. Sikerült összekaparjak egy kis pénzt, így vettem néhány bandás pólót. Sajnos nincs annyi, hogy az egész ruhatáramat lecseréljem, de szeretném őket hordani. Nincs sok ruhám és azok többsége is egyszínű, szürke, fekete, bordó és farmer színű. Rózsaszínt, lilát és ilyesmit sose hordok. Ha utcára, suliba fölveszem ezeket a bandás pólókat, akkor nem tűnök-e divatrockernek?

A Rammstein, AC/DC, Deep Purple, Pink Floyd nagy kedvenceim, bár egyenlőre csak előbbi kettőből van pólóm. Köszönöm ha végig olvastad!:)



2018. jan. 17. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Sz.rd le, ahogy van.

Utálom, mikor ismeretlenek odajönnek, hogy hány számot ismerek a bandától, csak mert a pólójukat viselem. Semmi de semmi köze hozzá másnak, hogy mit viselsz.

Ha tetszik, hordd csak, ahogyan akarod:)

(Én pl. pink velúrbőr szoknyával és fehér sportcipővel szeretem a legjobban a kedvenc Queen-es pólómat hordani, pedig maximum 5 számukat ismerem)

2018. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem se erdekeljen, hogy masok mit gondolnak rolad. Konyorgom, ami tetszik az embernek, azt megveszi, ennyi!!
2018. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Szia! En nagy metálos vagyok, szóval szeintem tudok segíteni :D összes pólóm bandáspóló🤘. Először is, azt veszel fel amit akarsz. Ha neked justin bieberes polo tetszik vagy éppen fordított keresztes pentagrammos, akkor azt vedd fel. Akik kiakadnak azon, hogy bandás póló vam rajtad, azok gyökerek. Ha kérdezik h ,,na és hány szamot ismersz?" Akkor tenyleg csak annyit tudok mondani hogy sétálj el. Persze lehet olyan is, hogy valakinek épp az a kedvenc zenekara és beszélgetni akar veled. (Kismilliószór megtörtént :D) Ne izgulj amiatt, hogy valaki divatrockernek hisz, csak szard le és hordd büszkén. (Az mondjuk tényleg igaz, ha fogalmad sincs ki az a zenekar vagy 1 szamukat ismered akkor vagy ne vedd meg a polot, vagy vedd meg, de hallgasd meg legalább, hogy tudd mit képviselsz.) Plusz egy jó tipp: ha valaki nem áll le, es b*szogat, mondd azt h ajandekba kaptad a polot es meg nem ismered annyira a bamdat de tetsik a stilusuk :D
2018. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd fel őket, ha meg valaki emiatt képes veled leállni kötözködni, azt hagyjad.
2018. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Természetesen ismerem a számok nagy részét, nem vettem voona meg, ha nem. :)
2018. jan. 18. 06:56
 6/7 anonim válasza:
100%
Hozzám gyakran odajönnek, mutogatva a pólómra, hogy na hány számot ismerek. A demokkal kezdem a sorolást. És kiderül, hogy az önmagát leghitelesebbnek gondoló arc életében nem hallott még bizonyos- kedvenc bandájával kapcsolatos dolgokról, de azért odajött engem csipkedni. Tipikus, ezt jobb, ha megszokod.
2018. jan. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok, metal zenét szeretem, de ez a stílusomon egyáltalán nem látszik, de van 1-2 zenekaros pólóm, szoktam is hordani.
2018. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!