Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy néz ki egy átlagos...

Nektek hogy néz ki egy átlagos napi öltözék?

Figyelt kérdés

Milyen cipő (nem márkára vagyok kiváncsi)? Milyen nadrág? Általában milyen póló ( pl sima egyszerű, mintás vagy a válad k van benne)? Milyen smink (ha van)? Frizura?

Linkelhettek is ha szeretnétek. Illetve hol vásároltok?



2018. jan. 18. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég vettem kínaiban egy fain skinny farmert, sötét kék. Ha nagyon hideg van, bakancs, ha nem annyira, fehér tornacipő. Smink az mindig tusvonal, pici alapozó a hibákra. Változó színű kötött pulcsi a kabát alá. A hajam csak vasalom, úgy még tűrhető. Vásárolni kinaiban, c&a-ban, vagy neten szoktam.
2018. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Farmer, pulcsi, térdcsizma. Semmi smink, haj copfban összefogva.

Ahol vásárolok: F&F, C&A

2018. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeru fazonu nadrag, altalaban cso, vagy pamut(nem leggings).

Egyszeru felsovel, semmi disz, semmi csicsa.

Vagy leggings egyszeru pamutruhaval/ tunikaval. Plusz bokacsizma , esetleg terdig ero.

Probalok inkabb a fazonokkal varialni, esetleg anyagokkal, igy nem unalmas az osszhatas. A smink kimerul szempillaspiralban es szemoldokceruzaval. A hajam vagy kiengedem, vagy osszefogom. Mindig vasalom vagy hullamositom, naturban soha nincs.

2018. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Általában a hétköznapokon nadrágot szoktam hordani (sima egyszerű fekete skinny farmereket, amiknek normális a derékhosszúságuk és még véletlenül sem tudő gatyák, mert azok szerintem valami rémesek) A nadrágomon szinte mindig van egy 3 soros oldallánc, és az övtartójában egy szegecses öv. Felülre álltalában egy sima fekete hosszú újjú felsőt veszek. Nem hordok szines cuccokat. Acélbetkós bakancsban szoktam járni, vagy újabban Demonia platform bakancsot is hordok, ha éppen ahoz van kedvem. Fekete combközépig érő szövetkabátot szoktam viselni. A kabát alá mindig felveszek még egy vastagabb fekete szintén combközépig érő kapucnis kardigánt. Plusz mindig rajtam szokot lenni az újjatlan fekete bőr "autós" kesztyűm.

A hajamat "beigazítom" de vasalgatni meg beszárítani nem szoktam. Így sincs a legjobb állapotban és ezzel csak rontanék rajta. Másrészről szinte mindig mindenhol sapka van rajtam mert nagyon fázós vagyok. Így felesleges is lenne nekem annyit bíbelődni a hajamal. Sminkelni csak ritkán és szolídan szoktam. Szempillaspirált nem használok mert nem bírja a szemem. Csak a szemem alatti karikákat (amit a vashiány okoz) tüntetem el alapozóval vagy korrektoral. Meg a szemöldökömet szinezem porral mert nagyon halvány. Nagy ritkán a szemhélyamat is befestem barna vagy szürke szemhély púderel de kb ennyi.

Van hogy éppen egyberuhába megyek valahova (ezek többnyire killstar ruhácskák) ilyenkor felkapok hozzájuk egy harisnyát és egy combzoknit, plusz a kardigánomat meg egy rövid szárú bakancsot. Meg persze a kabátomat.

2018. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%

2 db híján csak fekete ruháim vannak, a farmerjeim ilyen szűkszárúak, a pólóim mind karcsúsított női fazonú, vagy zenekaros vagy feliratos vagy macska vagy koponya van rajta, van pár ilyen vékony waterfall kardigánom, vastagabb halálfejmintás és egyszínű fekete meleg pulóverek, vannak fűzőim, hosszított pólóim, szaggatott hátú pólóim, szaggatott leggingsek, farmerrövidgatyák, csipkés és kockás szoknya, vékonyabb és vastagabb egyberuhák, cicás, csontvázas, egyéb mintás harisnyák, cipőből van tornacsuka, egyszerű szandál, bakancsok, magassarkút annyira nem szeretem de idén vettem egyet amiben lehet járni.

Na ezek a hőmérsékletnek megfelelően kombinálva. Annyi hogy munkába nem veszek fel rövidgatyát. Nyáron inkább az egyberuhák mennek, máskor a farmer-póló amihez ha kell veszek fel pulcsit meg vastag cipőt. Ami mindig igaz, hogy sosem vagyok kipakolva, ügyelek rá hogy se dekoltázsom ne legyen meg semmi egyéb ne lógjon ki. Alapvetően elég feltűnően tudok kinézni de a fenekemet és a mellem, hasam sosem látják.

Általában nem költök sokat ruhára, nadrágot leárazáskor veszek boltban, felsőket legtöbbször túrom vagy online rendelem ha valamelyik ilyen darkos márka honlapján akció van.

Smink általában 2 féle szokott lenni, az egyik a szemceruza-natúr rúzs, a másik a szempillaspirál-sötét rúzs kombó. A körmöm mindig rövid, sötét színű.

A hajam a 30+ fokok kivételével kiengedve, hosszú egyenes, fekete-kék színátmenetes.

2018. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon változó. Épp amilyen kedvem van, meg attól is függ milyen napom lesz, milyen helyekre kell mennem. Szeretek változatosan öltözködni.

Szűk farmer, bakancs (ebből is van spotosabb és kicsit csajosabb is) vagy csizma, felső vagy blúz. Szeretem az ilyen lazább ingeket.

Cicanadrág, tunika/ruha, comb csizma. De szeretek télen szoknyát is húzni vastag harisnyával, csizmával vagy a csinosabb bakancsommal.

Smink az bb krém, pici fekete por a szempillák tövébe, spirál, meg egy kis szemöldök igazítás.

Hajam is változó, vagy kivasalom vagy copfba fogom, vagy hullámosítom.

2018. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!