Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha derékban...

Mit csináljak, ha derékban nagyon nagy a futónadrágom?

Figyelt kérdés
Testnevelésre S-es nadrágot vettem, ami nagyjából teljesen illett az alakomra a tanév elején, de most úgy érzem, nagy derékban, és folyamatosan lecsúszik, ahogy megmozdulok... Egyfolytában fel kell húznom, de lábban nem vehetek kisebbet. Mit csináljak? Valahogy be kéne venni a derékrészből, hogy kisebb legyen?

2018. jan. 21. 13:29
 1/5 anonim válasza:
94%

Ha olyan a nadrág, aminek könnyen fel lehet vágni a derék részét, akkor jó megoldás lehet ha pl.: egy cipőfűzőt vagy szalagot raktok a derekába és azt meg tudod kötni. Én könnyen beszélek, mert az anyám sokat szokott varrni, de talán nem annyira nehéz megcsinálni :)

13L

2018. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Érdekes mert amit leírtál az nálam mindég jelen van ha hideg az idő mert akkor nem vagyok megizzadva hogy rám tapadjon így nekem nem csak derékban de úgy érzem egész lábon lecsúszik ami idegesítő mert elméletileg ennek a nadrágnak az lenne a funkciója hogy tapadjon és ne kelljen igazgatni.

Pedig az enyém már xs méret pont az miatt hogy feszűljön és ez által tapadjon ne csússzon.


F/40

2018. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2, azért egy férfinak meg egy nőnek különböző a testfelépítése, főleg mivel nekem körte testalkatom van.

Az első választ viszont megfontolom, nem tűnik rossz ötletnek. :)


Lány/16

2018. jan. 21. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kinyult benne a gumi?
2018. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor van jelentősége a két nem alakja közötti különbségnek ha nem testhezálló tapadós ruházatról van szó mivel ezek nyúllanak és ezért felveszik a test alakját.

Ha ha mégsem állnak testhez akkor méret vagy anyagminőségi probléma van.

2018. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!