Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan dobhatom fel az öltözkö...

Hogyan dobhatom fel az öltözködésem?

Figyelt kérdés
Sok ruhám van mégsem tudom úgy variálni őket, hogy jól nezzenek ki/ különlegesek legyek, mármint mindig farmer+póló/ingben vagyok. Nagyon tetszik az aesthetic stílus, ami annyira egyszerű, de mégis szuperül néz ki. Szóval valaki esetleg tudna írni tippeket, hogyan dobhatnám fel a ruhatáram, annak örülnék.

2018. febr. 4. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segítene nekünk, ha megírnád, hogy mi a nemed és a korod. Enélkül elég nehéz lenne érdemben válaszolni. :D Nem mindegy, hogy egy húsz éves lánynak keresünk ruhát, vagy egy negyvenes férfinak.
2018. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16l, amúgy bocsánat tényleg fontos ìnformáció:D
2018. febr. 5. 00:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A farmer és az ing nagyon jól variálható összeállítás. Egy sötétebb, szűk farmernadrághoz felveszel egy rózsaszín, karcsúsított női inget.

( [link] és [link] Világosabb farmernadrághoz (ami szintén szűkített) felveszel egy fehér, V-nyakú pólót, ahhoz felkötsz egy színesebb sálat. ( [link] és [link] és [link] Lányokon nagyon tetszenek )és ténylegesen jól is állnak) a pöttyös ruhák ( [link] ( [link] színes, mintás szoknyák ( [link] masni a hajban ( [link] ( [link] úgyszint a hajban virág(ok) ( [link] színes slipon cipő ( [link] Hirtelen ez jutott eszembe, így egy óra tájékán. Remélem tudtam segíteni, ha esetleg bármi kérdésed van, akkor nyugodtan dobj egy üzenetet! :-)

(16/F)

2018. febr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A linkek elcsúsztak az előbbi válaszomban. Amiket nem nyit meg, azokat csak véletlen illesztettem be (szerencsére rosszul... :D )
2018. febr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

#3 de cuki vagy :D

Felnőtt női szemmel nézve elég "gázosak" az általad linkelt összeállítások :D

2018. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Neked lehet, hogy azok. Szerencsére nem vagyunk egyformák. Nekem tetszenek, de ez lényegtelen. A kérdezőnek kell megfelelnie. Nem tudom, hogy számodra mi az, ami nem "gáz", de ezek egyáltalán nem. Egyedi, nem kirívó, nem mainstream. Nekem lányoknál egyértelműen a hipster, retro, vintage stílusok tetszenek.

2018. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Kiegészítőkkel. Sál, kendő, fülbevaló, óra, napszemüveg meg egy vagány dzseki/blézer.
2018. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!