Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divat a fiúknál a...

Miért divat a fiúknál a bokáig felhajtott nadrág? Nagyon gáz.

Figyelt kérdés

Annyira vissztaszító, miért kell a bokájukat mutogatni? A másik meg hogy télen lefagy a lábuk?


Én is fiú vagyok de szerintem gusztustalan.


2018. febr. 7. 13:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

A lányoknál szerintem elmegy!

De nem csak én nem nézem jó szemmel, szóvá tette már egy-két felnőtt is!

Igen, az zavar hogy ma ezt látom 1 emberen, 2 nap múlva pedig mindenki így hordja.

2018. febr. 7. 17:56
 12/27 anonim ***** válasza:
45%
De miért zavar? Neked nem mindegy, hogy más hogyan hordja a ruháit? Megéri ezért idegeskednetek? Úgyis tudjátok, hogy semmit nem számít a véleményetek. Tényleg teljesen reális, hogy azért változzunk meg, mert néhány "felnőtt" úgy gondolja, hogy ez gáz. Mit szólnál, ha nem foglalkoznál másokkal? Nehéz lenne? :O Vagy már lételemmé vált egyeseknek, hogy másoknak szabják meg az életvitelét? Fel kellene fogni, hogy nem vagyunk egyformák. (Szerencsére...)
2018. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Én szoktam így hordani, de csak pár nadrágomat.

Azért csinálom, mert túl hosszú a szára, és kicsit bő is a láb, és lusta vagyok megvarrni :D. Nyáron szoktam, télen eszembe se jutna ez. Az sem hogy félcipőt vegyek fel... A bokámat meg nem mutogatom. Ha rövid nadrágban lennék ugyanúgy látnád a bokámat. Ehhez mit szólsz? Ha visszataszító számodra, nekem mindegy, nem akarok megfelelni senkinek az öltözködésemmel.

Visszatérve a kérdésedre, azért csinálják sokan, hogy figyelmet vigyenek a cipőjükre. Talán sokba került és felvágósak akarnak lenni. De lehet hogy azért, amiért én, mert hosszú és bő :D Ha szerinted gusztustalan, semmi baj, nem követeli senki, hogy hordd úgy.

2018. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Egy hosszúnadrág nem halásznadrág.

A hosszúnadrág (jó esetben) majdnem a talpadig ér, a halásznadrág pedig a sípcsontig.

Én eddig-ahogy szerintem más sem- nem ismerek a kettő között átmenetet.

Lehet én vagyok maradi, de télen bokamutogatás?

Hát ez tényleg gáz...

Ha tavasszal mondjuk 15-20 fokba így hordja azt teljesen reálisnak találnám, de ilyen évszakban egyátalán nem.

2018. febr. 7. 21:15
 15/27 anonim ***** válasza:
48%

Ez a "nekik így tetszik" aaaannyira egy álszent duma.

Mindig mindenkinek éppen egyszerre kezd tetszeni valami, ráadásul az mindenki esetében pont ugyanaz. Ráadásul többnyire olyasvalami, amiért 1 éve megkövezte volna a másikat. Felőlem azt hord, amit akar - én legalább 2 évenként gurulok a röhögéstől - de mondják már ki a valóságot: csak majmolják a másikat.

2018. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy, mit hord más?? Téged az mit érdekel? Ami nem tetszik, azzal nem kell foglalkozni.

Ez a más dolgával kapcsolatos utálkozás kb az óvodás szint.


Egyébként a felhajtott aljú nadrág egyáltalán nem csak most divat, feltűnt már párszor az elmúlt 60 évben...

2018. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked talpadig ér a hosszú nadrág akkor ott is van valami “baj”.Nem értem egyeseknek miért akkora gond látni más emberek bokáját..Én sem vagyok kiváncsi nyáron más emberek testére mégis sokan hordanak izompolot..Amúgymeg ne a földet/bokákat figyeld séta közben,mert neki mész valaminek.
2018. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

,,A hosszúnadrág (jó esetben) majdnem a talpadig ér, a halásznadrág pedig a sípcsontig. "

Ha neked a hosszúnadrág a talpadig ér, veled van a baj. Az meg a másik, halásznadrág? Ha 10 év alatt vagy, talán elfogadható. Ha már másokat kritizálsz, előbb nézz magadba

2018. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#18

Teljes mértékben igazad van! Mindenki sepregessen csak a saját portája körül.

2018. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
22%

Aha, szóval a halásznadrág az gáz, a talpig érő gatya az gáz, pedig állítólag mindenki azt hord, amit akar és semmi nem gáz?

Jó kis kettős mérce. A bokavillantósok tehát mást kritizálnak, aztán 3 év múlva ők lesznek a leghangosabb éljenzői azoknak a trendeknek, amiket most leszólnak.

Remélhetőleg az ő esküvőjükre mindenki szakadt répaszedő nadrágba megy majd, mert ugye semmi nem számít, mit is foglalkozzunk mással, eseménnyel, időjárással, korral.

2018. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!