Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divat a fiúknál a...

Miért divat a fiúknál a bokáig felhajtott nadrág? Nagyon gáz.

Figyelt kérdés

Annyira vissztaszító, miért kell a bokájukat mutogatni? A másik meg hogy télen lefagy a lábuk?


Én is fiú vagyok de szerintem gusztustalan.


2018. febr. 7. 13:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
#20 Nem igazán értem az eszmefuttatásodat,ha az aki talpig érő vagy halásznadrágot hord kritizálhatja a boka felhajtósakat,akkor ez kölcsönösen miért nem mehet?!Persze az már rosszul esik és felháborítónak tartod,ha a te stílusodat kritizálják.Amúgy ha már így benne vagyunk a témában,ha a talpadig ér a nadrág,az nagy rád.A halásznadrágon kívül vannak más szabádú nadrágok is.Az esküvős példád pedig nem tudom,hogyan jött mert szó sem volt itt esküvőről vagy bármilyen ilyesmi eseményről,csupán a mindennapi,utcai öltözködésről.
2018. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A 18-as írta, hogy a halásznadrág az csak 10 éves korig oké. Vagyis bizonyos fazonra mégis csak ráhúzzák, hogy gáz, máskor meg azt hallom, hogy mindenki azt visel, amit akar, meg miért ne ha tetszik neki. Akkor most döntsük már el, hogy melyik?

Az esküvői példa meg arra vonatkozott, hogy igenis lehet arra hivatkozni, hogy egy ruhát hol viselünk, nem a "de nekem tetszik, meg mit foglalkozik vele más" szemlélet, ami mindent felülír, számít a hely, az idő, meg a praktikusság is. Ergo, férfin tangapapucs, meg bokavillantó nadrág nem csak esküvőn, hanem máshol pl az utcán is gáz. Pláne télen. Akkor is ha neki tetszik.

2018. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Engem nem egyszer szóltak.meg a nadrágom miatt mert nem olyan szűk.mint az övüké.

Nem foglalkoztam véle,nem akarok tömeggyártmány lenni. Én maradok a hagyományosnál.

2018. febr. 9. 17:44
 24/27 anonim ***** válasza:
51%
Persze.... A lányoknál a férfi ruha is elmegy. Hát hogyne....
2018. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%

Csak a fiúkat kell mindég bhaszogatni.

Majd ha rá érünk megkérdezzük hogy az idegeneknek milyen elvárásaik vannak az öltözködédünkel szemben...

2018. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanezek a divathuszárok (legyen az férfi vagy nő), röhögik ki, és cikizik azt, aki szerintük nem a divatnak megfelelően öltözködik, hanem véleményük szerint ciki ruhában van.

Úgyhogy ennyit arról, hogy fogadja el az ember a másikat és ne piszkálják az öltözködését.

2018. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Közel hat évvel később sosem látott feltámadása van ennek a baromságnak, karöltve a rohadt szakad gatyás trenddel...
jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!