Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok rolam? Baratkozn...

Mit gondoltok rolam? Baratkoznatok egy ilyennel vagy inkabb elkuldenetek messzebbre?

Figyelt kérdés

Hat eloszor is pink hajam van mar egy eve, ezt kiegeszitve ket db tagesszel (egyik 18 masik 22) ja meg van egy septum piercingem

Oltozkodesben inkabb a laza cuccokat szeretem (deszkas mivoltambol fuggoen Thrasher polo az barhol barmikor johet)

Altalaban egy fekete szetkapott csonaci van rajtam valami feliratos poloval ami ala neha szoktam venni pulcsit

A kabatokat magamnak fujom/festem akrillal szo altalaba nem futok szembe az utcan hasonlokkal, batikolni is szoktam a poloim, mert imadom, mar a vedjegyemme valt.

Taska cipo az csak a szerelmem a nagybetus VANS,

Viselkedesem az szerintem nem nagy cucc, barmilyen emberhez odamegyek ha kell, felenk egyaltalan nem vagyok,imadok hulyulni meg csillezgetni, deszkazni kiulve valahova a varosba, szeretek is emberek kozt lenni ebbol adodoan sok a baratom es eleg nagy a haveri korom

Egyebkent 17/l



2018. febr. 18. 12:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mert ők már ismernek, nem a kinézetem érdekli őket,nem ezért a barátaim, és arra lettem volna kíváncsi, hogy csak így egy két mondat leírásból, ismeretlenül ki mit gondolhat rólam, szóba e állna velem egyáltalán :)
2018. febr. 18. 15:55
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak a külső alapján sosem ítélnék meg senkit. Ha a vad külsőhöz egy kedves, szerethető személyiség társul, minden további nélkül lehetnénk barátok. Nekem külön szimpatikus lenne az, hogy nem vagy visszahúzódó, mivel én az vagyok remekül kiegészítenénk egymást. Igyekszem több hasonló barátot gyűjtögetni. 19/l
2018. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem nem nagyon tetszik a vad külső, de a személyiséged tetszik.
2018. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Figyeld, lehet egy szemét vagyok, meg biztos írígy is, de nem vagy egyedi, sőt...
2020. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne is törődj másokkal, nagyon is egyedi vagy, akik beszólogattak, megnézném őket melyik megy egyedi kabátban az utcára, vagy van saját készítésű ruhadarabja!!! :)
2020. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!