Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért járnak sokan télen,...

Miért járnak sokan télen, hóban is vászoncipőben?

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Azért, hogy 40 évesen jàrókerettel jàrjanak a reumàtól. Tisztelet a kivételnek, akinek tényleg nincsen pénze meleg cipőre
2018. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

40 év nem egy öreg kor!

Én sem vagyok reumás és nem fáj semmim pedig én sem öltöztem fel annakidején.

Szerintem ez adottság kérdése is.

2018. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, 2*5 percet van kinn, és 8-10 órát ül a cipőben a fűtött iskolában/irodaházban. Nincs mindenkinek lehetősége ruhát váltani, így a 8 órához fog igazodni, nem az 5 perchez. Nem lenne egyszerű végigbírni a napot a nadrág alatt három harisnyával, a pulóver alatt négy trikóval, és két pólóval. Sapkát meg azért nem tesznek fel, mert elrontja a frizurájukat, és nem lesz lehetőségük a munkahelyen helyrehozni.
2018. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Én pl. azért nem csizmát húzok néha, mert mindenhová autóval megyek, kb annyit vagyok kint, amíg a kocsiból bemegyek az adott helyre.
2018. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs pénz csizmára vagy divatolás miatt.
2018. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én -20-ban is a Puma rebel mindomat vettem fel mert nagyon érzékeny bokám van és kb 1 hónap mire egyik cipőről átszokik a másikra. Ezt úgy értem hogy volt egy részleges boka szalag szakadásom és az orvosom azt mondta nincs semmi baja...2 hónap után mentem át egy másik orvoshoz hogy azóta is fáj és járni is alig tudok. Mondta hogy ez el volt szakadva és mivel nem kapott megfelelő ellátást ezért nagyon tud fájni és a fent említett pumához nagyon jól hozzá szokott a lábam és pl tesire is ugyan olyat vettem mert ha hirtelen váltok olyankor kimegy a bokám. Én ezért hordom 20 cm hova is azt
2018. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

20 cm hova is azt?

Na de hova hordod?

2018. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!