Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » én vagyok túl ódivatú a téli...

én vagyok túl ódivatú a téli öltözködésben?

Figyelt kérdés
huszas éveim második felében járok, szóval annyira öreg nem vagyok, de most hogy beköszöntött a hidegebb hét napközbeni mínuszokkal is, mégjobban rácsodálkozom az emberekre az utcán mennyire nem figyelnek az öltözködésre, vagy nem érdekli őket nemtudom. nekem pl. alap hogy egy póló és pulcsira felveszek télikabátot és téli sapkát. sapit egyre kevesebb emberkén látok, nem csak azokon akik kocsiból ugranak be a boltba, de utcán gyalog sem. ma pl. egy kopasz fickó jött velem szembe, nem hinném hogy nem fázott, nekem így is kicsípte az arcom a hideg. néhányan pulóverük kapucniját veszik fel, de sokan még arra sem adnak hogy egy vastagabb kabátot felvegyenek és nem hiszem hogy mindenkinél csak anyagi vonzata lenne. néha igazi ősembernek érzem magam hogy vastag kabátban és szemöldökig húzott sapiban botladozom a télben, és köröttem mindenki sietve szalad a dolgára.
2018. márc. 1. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Én ma láttam egy csajt, sapka nélkül, vékony kabátban, miközben a nadrágból kilátszott a bokája. Nem értem miért nem húznak rendes zoknit.


Nem baj kérdező, legalább mi teszünk azért, hogy ne betegedjünk le.

2018. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
*csizmából mert bokáig ért a nadrág
2018. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Metionin ***** válasza:
100%
Én meg pont azt látom, hogy végre elkezdtek az emberek sapkát hordani. Amikor gimis voltam, ciki volt. Én hordtam de a legtöbb lány nem. Viszont kidobott bokát láttam ma is a mínusz 9 fokban reggel. Igazából nem érdekel, én a kis meleg bakancsomban elvagyok.
2018. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor nem húzok sapkát, ha kontyban viselem aznap a hajam. A fenekemig ér, nagyon dús, ha ezt felteszem kontyba, nincs az a sapka, ami rámenne :)

Amúgy néha én is látok olyat, hogy hallom a fejemben a nagyim, ahogy mondja hogy "lányom fel kéne őőőőtözni ha az utcára mégy". Sportcipő a hóban mindennapi dolog, szaggatott vagy bokavillantós (esetleg mindkettő egyszerre) farmernadrág dettó, kigombolt kabát, csősál, ami pont csak a nyakat hagyja szabadon, cserébe nagyon trendi... nembaj, nem az én gondom persze, de nekem is furcsa. Aztán lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen fázósak, nincs olyan hideg :)

2018. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha már a húszas éveidben elkezded azt, hogy mások életében kutakodsz, akkor belőled is egy igazi, magyar öregember lesz, akinek abból áll és állt az élete, hogy másokban kereste a "hibát". Jó úton haladsz! :-)
2018. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek hogy pont hogy most divatosak a sapkák. Amikor én voltam gimis akkor is ciki volt, pedig nem vagyok öreg 3 éve érettségiztem.
2018. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hordoksapkát de nem is fázik a fejem (jó a tegnap reggeli - 17 fokban 2 kapucni volt rajtam és egy ilyen arcvédő izé sál amita szememig fel lehet húzni)

Ezeket abokavillantós meg szaggatott gatyákat én sem értem viszont nem minden olyan vékony mint aminek látszik, nekem is vékony kabátom van de veszek alá 1 trikót, 1 pólót, 2 vékony viszkóz kardigánt, 1 vékony pulcsit és 1 vastag pulcsit és így egyáltalán nem fázok de pl téli mondoconon felvettem egy nagyon vastag bélelt leggingset, rá egy harisnyát, rá egy testszínű leggingset és erre rá miniszoknyát combzoknival, egy srác hüledezve kérdezte hogy nem fagyok meg :D

2018. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az ő dolguk,majd ha jól megfáznak, akkor bánhatják. Én pl nem szeretek fázni, hogyha tehetek ellene réteges öltözködéssel, és a sál-sapka, kesztyű is alap nálam. (Van is már mindenféle színben, formában, ha már úgyis egész télen hordom, legyen miből válogatnom) Azért én úgy látom,hogy a többség felöltözik rendesen, néha lep meg mikor valamelyik lányt vékony bőrdzsekiben látom. Értem én, hogy divat, de én abban még március végefelé is fáznék, nem hogy a mínusz fokokban. Nem lenne az a divat,amiért én megfagynék bőrdzsekiben, mikor vannak meleg cuccaim.
2018. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Én meg azon csodálkozok hogy milyen világi problémái vannak néhány embernek. Nem tök mindegy neked ki mibe jár télen??? Nincs saját életed ennyire hogy képes voltál ilyen hosszan kifejteni ezt a hatalmas nagy problémádat????? Bujj el a sapkád meg a sálad mögé azt figyelgesd tovább csendben az embereket.
2018. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Én meg azon csodálkozom, mi az isten közöd van neked ahhoz, hogy ki mit hord?


Ha ennyire sekélyes az életed, találj valami hobbyt, de ez szánalmas.

2018. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!