Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, férfiak! Van még...

Srácok, férfiak! Van még rajtam kívül olyan, aki a hagyományos fecske alsókat szereti?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy a fiatalabb korosztály divatmajmolásból hord-e bokszeralsót, vagy mert kicsi gyerekkoruktól fogva rájuk erőltették a szüleik, vagy egymást utánozzák. Nekem nem vált be, pedig próbálgattam, mindenféle fazont, de csak a fecske a kényelmes. Más is van így vele, vagy én vagyok túl öreg már?

2018. márc. 2. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

#10

Csak nyilvanos helyen szerintem senki sem kivancsi a szottyadt f***odra.

2018. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

En is csak fecsket hordok altalaban egyszinueket vagy egyszinu de szines gumicsikkal

En is ezt latom h a boxer gyakori de en egyre tobb pasit latok fecskeben


23/F

2018. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
fecske széles pánttal fehér
2019. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is jobban szeretem a fecskét. Van pár boxerem, de amikor csak tehetem, inkább a fecskét választom. A boxer nekem mindig feltűrődik, és gyakran bele is izzadok.

24/F

2019. márc. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is fecskét hordok.
2019. máj. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!