Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kezelitek a bunkó...

Hogyan kezelitek a bunkó beszólásokat nyáron?

Figyelt kérdés
Itt a nyár és ebben a kánikulában kénytelen az ember lengébben öltözni. Mindenhol csinos lányokat látok, akik kicsit többet mutatnak magukból. Én nem vagyok annyira mutogatós típus, de azért nem túl lezseren mutatkozok. Szeretek csinos lenni, de sokszor amiket hallok az utcán a férfiaktól, elveszik a kedvemet tőle. Sokszor örülök egy hamiskásabb elismerő mosolynak, de amikor pl. a buszpályaudvaron(amik amúgy sem biztonságos környékek) beszólnak a kisebbségiek, szuggerálnak, odajönnek, erőszakoskodnak elmegy a kedvem az egésztől és másnap egy zsákban mennék ki az utcára. Lehet ez csak vidéken ilyen, de egyre jobban utálom az egészet. Ugyanígy kritizálják az ember alakját, a lányokat máshoz hasonlítják. Csoda ha az embernek nincsen önbizalma? Eddig se volt problémamentes a helyzet, még rövidnadrágot se mertem viselni az alakproblémák miatt. Mindig az őszt várom és az "ápol és eltakar" helyzetet. Meglepődök ilyenkor a miniszoknyás lányokon, ők hogyan viselik ezt. De igazándiból akármerre járok az országban, ezt a tendenciát látom. Az igénytelen emberek lesújtó pillantásokat vetnek, a fiatal fiúk taplók. Pedig egyáltalán nem vagyok a túl kihívó öltözködés híve.
2010. jún. 9. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan? Ki nem szarja le az ilyen irigyeket?
2010. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem az a léyneg hogy nézel, ki azt teszel amit szeretnél ;) azért mondják ezt, mert valamikor nekik is így beszólnak, vagy csak szórakoznak
2010. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom,vagyis inkább csak a kisebbség, itt felénk is erőszakosak, meg bandával járnak, és volt olyan, hogy az egész banda jött utánam, meg rámköszöngettnek, és ez ismerősök előtt nagyon is kínos....
2010. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Megérteném a problémát, ha a nők nem buknának a "300" tipusú, kockahasú szálkás pasikra.


Majd ha a nőknek nem az jön be (lehet ogy neked nem, de a többségnek igen), akkor gyere vissza hogy nem örül annak hogy összeasonlítanak más, jobb alakú nőkkel.


Nem lenne jobb megoldás ha tornáznál, ahelyett hogy sajnáltatod magad hogy nincs önbizalmad?


Nekem se egyszerű lemenni heti négyszer kondizni, mégse sír a szám

2010. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
alakprobléma az mit takar? Mert ha könnyebb téged átugrani mint megkerülni akkor ne csodálkozz.
2010. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elengedem a fülem mellett, ha netán előfordul ilyesmi. Bár szerencsére csak nagyon ritkán fordul elő ilyen velem.
2010. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nagy a mellem, de egyébként nincs rossz alakom. Ha szűket veszek fel fütyülnek utánnam az értelmiségiek, ha bőt, akor meg 5-10 kilóval kövérebbnek nézek ki.

Negatív beszólásokat nem szoktam kapni... inkább ilyen "dugnálak hö" típusuakat. Engem is nagyon zavarba hoz.


Ha visszaszólsz az felhívás keringőre, attól csak rosszabb lesz. Inkább ha tehetem zenét hallgatok és keresztülnézek rajtuk.

2010. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elengedem a fülem mellett. Én sem vagyok egy modell alkat, mert irtó szar genetikai adottságokat örököltem. Rettenetesen vigyázok rá mit eszek, kondizok heti 3szor, és így legalább az átlagos kategóriában tudok maradni, de sajna az arcom sem szép. Nekem is állandóan beszólnak, főleg, ha a legjobb barátnőmmel mutatkozok együtt (irtó jók az adottságai, magas, vékony, szép arc), hogy 'nézd azt a csajt, persze nem azt az alacsony rondát'. Mondhatni nagyon jól esik. De az ilyeneket el kell engedni a füled mellett, és kerülni a relatív üres, kisebbséggel teli helyeket:P 18/L
2010. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én is inkább az őszt szeretem és a telet a tetőtöl talpig ruhát szeretem mert mindig parázok mert tiszta csúny vagyok
2010. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13:55 Tipikus sértett hím...
2010. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!