Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen típusú inget betűrve...

Ilyen típusú inget betűrve vagy kitűrve hordjak inkább?

Figyelt kérdés

Kép: Ilyesmi, csak apró virágok meg madarak vannak rajta.

[link]


A modellen:

[link]


A modell betűrve hordja, de szoknyához én is úgy hordanám. Nadrágnál ti inkább be- vagy kitűrnétek egy ilyen inget?



2018. márc. 5. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy sikerült jól beillesztened a linket! :D
2018. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj lol xd A h&m oldaláról (kis ravasz) másoltam csak be a linket, fura is volt. Na szóval:

Kép: [link]

Modellen: [link]

2018. márc. 5. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Bárhogy hordhatod ahogy neked tetszik:) általában betűrve szokták de ahogy neked jobban áll(illetve amelyik változat jobban passzol a ruhához). Egyébként köszi mert most hogy láttam ezt a szoknyát a linken rögtön felemntem h&m oldalára mert már rég kerestem ilyet:D
2018. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval!
2018. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy mivel viseled. Én szinte mindig betűröm, szoknyánál teljesen, nadrágnál általában csak félig tűröm be.
2018. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gombolj ki felulrol kb mell vonalaig. es tard ki egy kicsit a melltartot is. Ez nekem bejonne egybol megolelnelek :D 23f
2018. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen betűrve hordanám.😊De attól függ neked hogy áll jobban.
2018. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!