Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok látni a BKK járművei...

Szoktatok látni a BKK járművein márkásan/luxusmárkákba (Burberry, Gucci, Boss, Lacoste) embereket?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Ha a BKV-n nagyon megbámulnám az embereket, akkor lehet, hogy nem lenne jó vége a dolognak. De ami fel szokott tűnni, hogy szinte mindenkinek márkás, drága telefonja van. Mondjuk tényleg jó dolog és megéri a befektetést, én is a telomat használon laptop helyett is. De szerinten aki eredeti márkás ruhákat vesz, az nem

valószínű, hogy BKZ-zik. Inkább saját kocsival jár, vagy taxival. Szóval meg van az esély, hogy aki a metrón Burberry cuccal mászkál, az replika dolgokat vesz. Amúgy én szerintem okosabb dolog, mert úgyis megunja az ember hamar, semmi értelme annyi pénzt kiadni rá. Én pl azért veszek meg valamit, mert tetszik, a márka nem számít. Főleg, hogy nem örökre dogom használni, így a minőség sem fontos. Akkor már inkább telefonra költök sok pénzt, mert annál tényleg számít a minőség.

2018. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Hat, ha valaki egy Gucci vagy Burberry cuccot hord BKK-n, az valoszinuleg csak egy replika. Nem azert mondom, mert csak szegenyek/atlag emberek hasznaljak, de valljuk be, akinek van penze Gucci cuccokra, az inkabb taxizik vagy sajat autojat vezeti. Idot sporol vele es nem kell nagy tomegben szenvednie.

Lacoste, Boss meg azert szeribtem egy atlag embernek megfizetheto marka, nem hal bele, ha neha-neha vesznek toluk valami felsot.

2018. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Mifelénk, Pest sűrűjében házanként 100 lakosra jut 4 db parkolóhely, na nem ám az illető saját háza előtt, hanem 20 perc kóválygás után nyolc sarokkal odébb. Ilyen helyen a dubaji szultán is kiemelheti a seggét a kocsijából, és átemelheti a trolibuszba, már ha jutni akar valameddig...


Nem vágom, mik ezek a márkák, annak viszont tanuja vagyok, hogy vállalatigazgató, sztártévés, főminiszter, meg az atyaúristen is gyakran kényszerül evégett itt BKV-ba, nem csak holmi aranylánccsörgető senkiházi. (Na persze nem véletlenül ásatják minden minisztérium-közeli tér alá ezeket a mélygarázsokat, mert már nagyon derogált nekik.) És ne feledkezzünk el arról, hogy a kettes villamoson néha kőgazdag külföldiek is korzóznak egyet, csak mert az úgy szokásban van.

2018. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Μiért kőgazdagok a küldföldiek, főleg azok akik ezekkel a fapados járatokkal khm low cost stílusosan jönnek várostnézni?
2018. márc. 7. 15:43
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Főnököm hord ilyesmit, de ő szerintem 20 éve nem ült tömegközlekedésre. Ha gond a parkolás, akkor taxizik.


Lacoste-t amúgy lehet néha látni.

2018. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
huu bakker nem tudtam, hogy ekkora burzsujnak szamitok 3 Lacoste cipo birtokaban, amibol 2 leertekelt aru volt :D a baratomat is biztos mindenki irigyli, mert van egy Boss inge, amit a Hadaban talaltunk 😂😂 ugyanmar...
2018. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Egyszóval, akik ilyen ruhákat tudnak megvásárolni nem járnak tömegközlekedéssel még a belvárosban sem?

Ez elég elszomorító, pedig nem a ruhának vagy az utas tárcájának kellene meghatározni hogy autóval vagy villamossal közlekedünk.

2018. márc. 7. 21:43
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem a ruhája határozza meg, hanem a pénze. És nyilván, akinek több pénze van, többször fog taxiba ülni például. Ez tök logikus.
2018. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Férfi vagyok és én csak a Dieselt szeretem, Calvin Cline, Michael Cors...az utóbbi luxus márkának számít, itt legalabbis.

15 év alatt kb 10 szer valasztottam az tömegközlekedést, mert más országban elek, ha otthon vagyok már bocsi de elég veszélye bárhol is járok, meg a bank automatánál IS. Nem kölcsönzők autót mert nem kelk, ahol elek ott meg van.

De jó ember vagyok és tisztességes, nem a márkás holmim és a sport autó határoza meg hogy milyen vagyok, bár van olyan ember ki elég bunkó.

De sokszor külömb egy ember ha nem márka határozat meg a személyiséget, legyen tiszta és ápolt és van közép kategóriájú ruhanemu is.

2018. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Előző, akkor tanuld meg leírni is ezeknek a márkáknak a neveit kérlek... :D
2018. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!