Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok látni a BKK járművei...

Szoktatok látni a BKK járművein márkásan/luxusmárkákba (Burberry, Gucci, Boss, Lacoste) embereket?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 14:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként sok designer ruhám, cipőm, táskám, stb. van, autóval járok, ha olyan helyre megyek, ahol tudom, hogy gond a parkolás, akkor taxival megyek. Nem a tömegközlekedéssel van a bajom, hanem az azt használó emberek egy részével, és azok viselkedésével. Mondjuk úgy, nem szeretem ha belemásznak a személyes szférámba, nem szeretem a szagokat, a hangoskodókat, a bámulókat, a beszólogatókat, a csajozókat. És még sorolhatnám...
2018. márc. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A Michael Kors pedig itthon sem számít luxus márkának, pont úgy, mint a Calvin Klein sem!
2018. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Lacoste meg massimo dutti cipom van es RL ingeim. Megis BKK-zok, egyreszt azert mert marha kenyelmes, hogy mas vezet helyettem, foleg reggel, es nem kell araszolnom a forgalomban... Es nem, nem mindenki hord kamut csak mert metrozik..
2018. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Hát azért nem mindegy, hogy valakinek egy 10.000 forintos Lacoste cipője van vagy egy 400.000 forintos Gucci táskája például. Az első biztos felszáll a BKK-ra, a második valószínűleg nem. Akinek ennyi pénze van öltözködni, annak már autóra, sofőrre, taxira is van pénze. Nem fog a tömegben nyomorogni.
2018. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szerintem ha felnott nem nagyon....de ha tini es pl.II.keruletben van akkor lehetseges ,de a tobbi valoszinuleg aluljaroban vett cucc
2018. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagy logika van ebben a kérdésben. Attól, mert valaki szereti a divatot, javarészt ilyen helyeken vásárol, még simán igénybe veheti a pesti tömegközlekedést. Kényelem, praktikusság miatt. Attól, mert van egy-két drágább holmid, még nem zárja ki. Rokonom elég jó helyen lakik Pesten a belvárosban, nem vesz ilyen dolgokat, de vehetne szerintem simán. Ő is a kényelem miatt válassza a tömegközlekedést. Tud olvasni vagy bármi mást csinálni, miközben utazik.

Nem egy ember van, akinek 300-400 ezres laptopja vagy hasonló értékű mobilja van...

Így megszelektálnám az utasokat, üresen menne mind. :D

2018. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Yass. Igazabol szomoru nem szomoru, van eleg sok tinedzser akinek gazdagok a szulei igy ok is megengedhetik maguknak ezeket a markakat (ismerek is joparat) szoval :) 15-17 evesek meg nem hiszem, h taxival mennek
2018. júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Az én ruhatáramban is találni márkásabb ruhadarabokat is.

Ritkán használok taxit, jobbára csak olyan esetekben, amikor nem vagyok benne biztos, hogy hol is található pontosan az adott hely ahová el szeretnék jutni. Sajnos a tájékozódási kézségeim közel sem opcionálisak.


Valóban többnyire kocsival közlekedek, mivel rengeteg időt spórol. Azonban nem vetem meg a tömegközlekedést sem, szóval ha olyan helyzet adódik gondolkodás nélkül igénybe veszem. Olyannyira, hogy a zsebem mélyén mindig lapul egy BKK bérlet.

2020. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!