Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen gyakran és milyen...

Ti milyen gyakran és milyen márkájú melltartót vesztek?

Figyelt kérdés

Elegem lett, hogy tele van a fiókom ezer forintos kínai melltartókkal, amik kb 10 mosás után deformálódnak, összesodródik a hátsó szíjuk-kapcsolójuk, kiugrál a pántjuk, stb...

Ez így egyáltalán nem kifizetődő...

Kidobni nincs még szívem őket, de tulajdonképpen már használhatatlanok, kérgesek, újakra lenne szükségem.


Kérdéseim:

-milyen márkájút vegyek, ami bírja jó állapotban legalább egy évig? (95C a méretem)

-illetve hogyan vigyázzak a melltartóimra? (kéz között kéne mosni, stb?)


Köszönöm!

20/L


2018. márc. 13. 19:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

40*40-es párnahuzatban mosom. Általában 4db-ot. Kézi/kímélő programon, 30foknál nem magadabb fokon.

Más nem kerül a gépbe csak a melltartó.


Kis mellem van, így nem tudom mennyire releváns. Többnyire hm és tezenis melltartóim vannak. Kb 2 évesek és jók még. Sztem 4 év körüli amiket kidobáltam mostanában.

2018. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
a kerdezonek nem nagy melle van hanem a hata iszonyat szeles a meret szerint. amugy en a H&Mben szoktam venni, de ott ha jol tudom a legnagyobb a 80C, esetleg D, tehat ekkora kormeretre nincsen, talan a duci osztalyon
2018. márc. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Előző, te sem vágod hogy mi a kosárméret
2018. márc. 14. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95 szerintem sincs már átlag ruhaüzletben, az extrém széles hát. Triumph pl jó lehet, Bpen van outletük.
2018. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tezenist te felejtsd el, kis mellekre van ott csak melltarto. En vekony vagyok nagyon (tulsagosan is) es en sem kapok ott magamra, mert a mellem viszont D kosaras. Pedig orultem, amikor mondta valaki, hogy ott van ilyen vekony lanyokra is (75os mar lotyog a hatamon), de a mellem miatt nem jo. :/
2018. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért suerintem sincs nagy melle.Plane ha kinait visel. Gyengén el vannak számozva, plusz manapság elternek a számozások a 10 évvel ezelőtti szamozashoz kepest. A C egy atlagos mellmeret, bár nem kicsi, de nem ks nagy. A 95 meg azt jelenti, hogy vagy nagyon széles a háta vagy kövér(husi, duci, molett). Nem degradálom nekem 100 a kormeret és 95kg vagyok. Nekem G-s a kosarmeret, na az tényleg nagy...bar ez sem jobb. H&M elég jó az árához képest, de tipikus fehérneműboltba kéne venni melltartót. Triump, Anita.. stb
2018. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Lovdam válasza:
A brasandshoes.blogspot.hu-n ajánlottak üzletet,ahol jó minőségűeket lehet venni.
2018. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én 90C-t hordok. Eddig az én szekrényem is tele volt 1000Ft-os piacos melltartókkal, amik állandóan szúrtak, nyomtak, vágtak.

1 éve rendeltem egy ilyet:

[link]

(meg azóta még kettőt :D )

A legelső ment most tönkre, egy év után, pedig intenzíven használtam, nem csak néha napján. Ja, és attól, hogy kijött belőle a vas, simán vissza tudtam nyomni és egy darabig azért még tudom hordani. Ezt a kínaisokkal nem nagyon tudod megcsinálni.

2018. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!