Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti erről mit gondolnátok?

Ti erről mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Na! Én külföldön élek és itt szinte már minden 2. férfi/fiú hord valami női ruhát(ami itt igazából unisex).

Leginkább magyar határokon belül élő magyarok válaszát várom. Na de mire is gondolok. Az utcán is illetve sok osztálytársamon is láttam szoknyát. Szóval gondoltam, hogy miért is ne próbáljuk is ki. Legtöbben bőr szoknyát hordanak tehát én is azt próbáltam ki. És egyszerűen szenzációs! Hasonló dolgokat hordok:

Szoknya: [link]


A cipőket az osztálytársaim hordásai alapján választottam:


Cipő1: [link]


Cipő2: [link]


És van egy magassarkúm is:

[link]


Se én, sem az osztálytársaim sem melegek. Lehet hogy ez itt Magyarországon furcsa, de ez még semmi ahoz hogy szonte miket lehet látni. Ti mit gondolnátok, ha itt ilyet látnátok azon kívül, hogy meleg vagyok?? Esetleg van olyan aki ugyanígy külföldi, és ő is lát vagy így öltözködik?



2018. márc. 15. 20:59
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Ma a "Szent Patrik Nap" (ezt másképp nem tom magyarosan leírni) alkalmából lesz egy nagy buli. Itt most jobban összebeszéltem a haverjaimmal és igazából 3-an együtt fogunk menni. Nade. Elkezdtük megtervezni, hogy pontosan mit is veszünk fel. Gondolván arra, hogy nem bírunk majd egyenesen menni, ezért gondolkodtunk egy kicsit. Megkérdeztünk más haverjainkat, hogy ők ha mennek akkor mibe. Mennek páran nadrágba és balerinába, de a többség szoknyába és magassarkúba. Abból is tűsarkúba. Ezt fontolóra vettük, és arra jöttünk rá, hogy még életünkbe nem volt rajtunk tűsarkú. Bár már buli után a rendes magassarkúban sem tudunk járni, de azért egyszer mindent ki kell próbálni, szóval gondoltuk, hogy elmegyünk és veszünk egyet. DE ez nem volt olyan egyszerű, mivel azt se tudtuk, hogy hol álljunk neki. Segítséget kértem egy olyan haveromtól, aki napi szinten hord és jön buliba is. Ez egy kicsit hosszú történet lenne, ezért ezt nem részletezném annyira. Végül egy ilyen lett a végső:


[link]


Aztán majd vagy ma hajnal fele, vagy majd holnap megírom, hogy mi lett velünk (már ha egyáltalán lesz valami érdekes). Bár már ez a videó is sugallja, hogy mi lesz, de majd még meglátjuk :D


[link]

2018. márc. 17. 18:22
 12/28 anonim ***** válasza:
62%
Még egy Buffalo csizma is férfiasabb,mint ezek.Úgy tűnik a nyugatnak annyi.
2018. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Helyi idő szerint 20:00-kor kezdődik a buli. (Ez asszem Magyarországon 21:00). Már felöltöztem, egyet kimentem járkálni az utcára, egy kicsit fura volt a tűsarkú, de meg lehetett szokni. Most egyet hazajöttem, most fogok menni a haverjaimhoz. Kíváncsi leszek :D
2018. márc. 17. 19:47
 14/28 A kérdező kommentje:

Megvolt minden. Bocsi, ha nem jól írok valamit, de majd a történet mindent elmesél.

Odaértünk a buliba, ittunk. Megvoltunk meg minden, de nekem kikellett mennem a wc-re. Amikor kiértem, láttam, hogy teli van hányva az egész és az egyik fülkében egy srác volt beragadva, kidőlten a wc-be. Aztán többet itunk. Majd egyszercsak kitört a verekedés. Itt csak elmentünk. De már részegek voltunk tehát nem voltunk valami gyorsak. De nem lett bajunk. Hazafele menet sokszor elestünk a tűsarkú miatt. Egyszer sikerült az árokba szinte egymásra ráesnünk. Itt az egyik haverom szépen lehányt. (Amúgy én is hánytam 3-szor, ők meg 4-szer). Mentünk, mentünk aztán közben le-lehánytuk egymást. Majd egyik haverom szépen belesétált egy villanypásztorba. Próbáltuk elszedni onnan, de nem nagyon ment. Úgy 5-ször biztos megrázott. Itt lejött egy kivait a tűsarkúm sarka. Na végre hazaértem. Itt még mindig részeg voltam. Gondoltam lezuhanyzom magamról a hányást. Fürdővizet engedtem, mert alig tudtam egyenesen megállni. Aztán ahogy voltam (póló, bőrszoknya, nylonharisnya, tűsarkú) belementem a vízbe, gondolván, hogy akkor legalább megmosom a ruháimat is. Eltöltöttem egy jó 5 percet a kádban, aztán sikerült mindent elintéznem. Itt már szinte nem is voltam részeg (csak egy kicsit). Levettem a ruhákat es bedobtam a mosógépe. Itt gyors mosást kértem. A póló rendben van, de a szoknya nagyon felvette a hányásszagot. Szóval a szoknyát ki kellett dobnom, majd veszek másikat. A tüsarkút meg hétfőn viszem vissza, hogy csak úgy lejött a sarka.

Szóval ez történt ma este, amúgy már 1 órája hazaértem, de csak most végeztem mindennel.

2018. márc. 18. 00:02
 15/28 anonim ***** válasza:

Öltöz így ha szeretnél. Ez csak a te magánügyed


De azt ugye tudod, hogy így nőd nem nagyon lesz

Pasik viszont annál többször fognak bepróbálkozni nállad


Mint azt elöttem is mondták, az ilyen öltözködés nem a heteró fiúk hobortja. Többnyire melegek és transzvesztiták öltöznek így (amivel szintén semmi baj, csak azt nem értem hogy ha te heteró vagy akkor miért jó ez neked...na mindegy)

Azt meg ne mond nekem, hogy a magassarkút azért hordod mert kényelmesebb mint egy sima cipő.

Szoknyábol is vannak férfias darabok (pl kilt és darkos direkt férfiaknak gyártott szoknyák) amiket te viselsz arra még a legnagyobb jóindulattal sem lehetne a férfias jelzőt rámondani.


Már jártam jópárszor külföldön és egyetlen egyszer sem láttam olyat hogy valaki ilyen cuccokat hordana.

Szóval szerintem még kint sem olyan gyakori ez mint ahogyan beállítod

2018. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%
A 18-as válaszolónak: igen, alapesetben az van, hogy a nők nem erre mozdulnak rá, bár én tudok ellenpéldát is, nem is egyet. Azt tudni kell a crossdresser férfiakról, hogy 95 %-uk nem meleg, egyszerűen csak szeret női ruhát, vagy egyes ruhadarabokat viselni. Az, hogy ez Nyugaton vagy Keleten hogy áll, más kérdés. Ázsiában sokkal elfogadottabb ez. Mifelént Európában inkább a nyugati részen, de Ausztráliából is láttam példákat, nem is beszélve Amerikáról. Az van ma, hogy sok férfi (de tényleg sok) előjön és pl. magassarkút vesz fel. Ahogy én is. Amúgy nekem pl. van barátnőm, ismer, szeret, nekem 10 évebe került, mire el mertem neki mondani, hogy szeretek női cipőt viselni. Úgy látom, elfogadta, mert minden nap viselem, előtte is, otthon... Meg a munkahelyen is. Hihetetlenül elfogadó volt a cég. Most miért ne viseljen egy férfi ilyet, ha tetszik neki. Én magam jobban járok magassarkúban, mint a legtöbb kolléganőm, és ezt ŐK mondták, nem én állítom... Tudom, nem valami maszkulin dolog, de én egy kicsit feminim vagyok. Majd a világ változik, de én most szeretném kiélvezni, amíg lehet :)
2018. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Tök véletlen akadtam erre a kérdésre. :-)


Magyarországon, már három éve hordok utcára, munkába is magassarkút. Nem ilyen teljesen feltűnő nőieseket hordok, hanem blokksarkút, meg telitalpút, 5-8cm magasság tartományban. Az emberek ezzel kapcsolatban teljesen közömbözsek. Ennyi idő alatt egyetlen egyszer volt csak (általam hallható) észrevétel: egy bútoráruházban egy 10 év körüli kissrác mondta az apukájának, hogy "Nézd apa, lányos ciőpben van".


És ennyi.


Még mielőtt megkapom én is: nem vagyok langyi, gyerekes, családos apuka vagyok.

2018. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
26%
Ronda helyett az ocsmány kifejezőbb lehet.
2018. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Orchidea000 válasza:
60%
ez elég furcsa szerintem ne kövesd őket
2018. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%
Budapesten kb bármit hordhatsz a járókelőket nem nagyon érdekli, max megnéznek. Hogy a suliban mit vehetsz fel, az meg az osztálytársaid függvénye, bármiért csesztethet ami eltér az átlagtól.
2018. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!