Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti erről mit gondolnátok?

Ti erről mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Na! Én külföldön élek és itt szinte már minden 2. férfi/fiú hord valami női ruhát(ami itt igazából unisex).

Leginkább magyar határokon belül élő magyarok válaszát várom. Na de mire is gondolok. Az utcán is illetve sok osztálytársamon is láttam szoknyát. Szóval gondoltam, hogy miért is ne próbáljuk is ki. Legtöbben bőr szoknyát hordanak tehát én is azt próbáltam ki. És egyszerűen szenzációs! Hasonló dolgokat hordok:

Szoknya: [link]


A cipőket az osztálytársaim hordásai alapján választottam:


Cipő1: [link]


Cipő2: [link]


És van egy magassarkúm is:

[link]


Se én, sem az osztálytársaim sem melegek. Lehet hogy ez itt Magyarországon furcsa, de ez még semmi ahoz hogy szonte miket lehet látni. Ti mit gondolnátok, ha itt ilyet látnátok azon kívül, hogy meleg vagyok?? Esetleg van olyan aki ugyanígy külföldi, és ő is lát vagy így öltözködik?



2018. márc. 15. 20:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
A bu...zi..zoknak mondom, meg a balkánon élőknek, hogy pl a magassarkú cipőket eredetileg férfiak hordták a barokk időkben, mint a hogy a harisnyát, pirosítót is ők használták, és ettől még nem voltak homoszexuálisok. Ez csak divat. Nem a ruhától vagy egy színtől leszel férfi vagy nő, heteró vagy homoszexuális.
2018. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
64%
A bunkóktól kérdezném, hogy a kérdező miért nem hordhat azt amit akar? Nem azt kérte, hogy ti hordjátok. Ha ő ebben érzi jól magát, hát hordja. Miért kell falusi módon viselkedni, és mindenbe beleszólni? Kb olyan mint a szocializmusban ahol a nálad "okosabbak" eldöntötték mit vehetsz fel az iskolában vagy az utcán.
2018. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan, a kérdező nem mindenkire akarja rátukmálni ezeket, hanem így érzi jól magát. Ezt nem értik meg sokan... Amúgy múlt héten olvastam egy ilyet, hogy ha te mászkálsz női cipőben, persze, megnéznek, és lehet, hogy lesz, aki be is szól, de ilyenkor vissza lehet szólni, hogy ő csak irigy és nincs elég vér a pucájában, hogy ő is ilyet viseljen... Végül is, jó meglátás... Nem tudom, hogy akik hurrognak, azok mélyen a lelkükben hogy éreznek. Jó, biztos, nem mindenki akar ilyen cipőket viselni, de aki azt hordja, nem akar mást, csak jól érezni magát, úgy, ahogy van...
2018. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
fú b+zmeg
2018. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a kérdező, de én is érintve vagyok ebben a témában. Ezért szeretném megkérdezni a hurrogóktól, hogy nekik mi bajuk ezzel? De tényleg, őszintén... Rengeteget olvasok erről és az elmúlt időszakban, az elmúlt pár évben nagyon sok helyről hallom, hogy ezt csinálják.
2018. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2018. ápr. 6. 22:36
 27/28 anonim válasza:
Így lassan 3 év távlatából is csak annyit tudok mondani hogy azt vedd fel amit szeretnél és amiben jól érzed magad (és ezt mindenkinek mondom). Ne azért öltözködj, hogy megfelelj a barátaidnak, osztálytársaidnak vagy akár a szemben sétállò embernek. Ha neked az kényelmes és neked tetszik akkor vedd fel azt. (Én nem hordok semmilyen nőinek nevezhető dolgot még mielőtt valaki ezzel jönne nekem)
2021. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

én budapesti vagyok. kb semmit se szólnék

ha neked tetszik, hordjad

2021. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!