Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen lányról? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ősszel-télen-tavasszal acélbetétes bakancsba jár szürke vagy fekete farmerrel+oldalláncal, bandás pólókat hord,a haja kibontva néha felkötve

2018. márc. 24. 02:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

A mellkidobós blúzon kívűl a többi!


Nem kell tűsarkú elég egy kényelmes sarok meg egy térdig érő szoknya és mondhatjuk hogy egy csinos “nővel” van dolgunk.


De amit te leírtál, hát pffff istenem az valami undormány még pasin is...

2018. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Oké megértettem, neked ilyen a csinos "nő" nekem ilyen.. Viszont ha megőrülök se fogom megérteni, hogy miért undormány.
2018. márc. 26. 16:38
 23/33 anonim ***** válasza:
26%

Van otthon egészalakos tükröd?


Ha igen akkor állj elé abban a szerkóba amit leírtál és kérdezd meg magadtól: mennyire vagyok nőies..?


Én férfi szemmel mindég jókat röhögök a bakancsos kislányokon akik a törékeny alkatukhoz felvesznek egy otromba munkavédelmi bakancsot abrn még járni is alig tudnak , na az hihetetlen szánalmas és nevetséges összhatást kelt amit ezzel a férfi ruházattal meg is spékelnek.


Ha neked ez nőies szerelés akkor én nem tudom mi a férfias, vagy nálad van komoly baj nyaktól felfelé.

2018. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
53%

Juj de "férfiasak" ezek a lányok


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]



Szerintem veled vannak komoly problémák. De rajtad már egy évekig tartó terápia sem segítene.

2018. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
46%

Ja és ezek a bakancsok még mindig nem munkavédelmi bakancsok de oda se neki...


Neked lehet, hogy nem tetszik de másnak attól még jó lehet. Nem te vagy a világ közepe, hogy a te izlésed alapján kénne másokat megitélni.

Neki ez tetszik...kész, ennyi... fogad el, hogy vannak ilyen lányok, nők. Nem kell itt hisztizned

Nem fog senki sem a te szájízed szerint öltözni.

2018. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
27%

Elég taszítóak ezek a nők azokban a bohócbakancsokba!

Pfújj, egyszerűen gyalázat mindegyik hogy rombólja az összképet.

2018. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
94%

Mit gondolnék? Hát hogy bizonyára nem valami tüctüct hallgat. Némelyek ilyen oldalláncán el szoktam gondolkodni, hogy vajon beleakad-e valamibe, kb úgy, mint azon, hogy akinek bazi hosszú haja van, az ha leejt valamit a szőnyegre és négykézláb keresi, véletlenül rátérdel a hajára, közben leszakíthatja-e a saját fejét, vagyhogy vajon beleér-e a budiba, vagy azt hogy oldja meg... :D


De úgy mégis mit kéne gondolnom? Be kéne kategorizálnom az embereket néhány csoportba öltözködés alapján és teljes személyiségprofilt ráaggatni ettől? Ez hlyeség


Bár van 1-2 dolog.. pl. az ilyenek több eséllyel tudnak akár célirányosan is vásárolni, ami kva nagy előny tud lenni. Meg néhány ilyen dolog, de ezek nem kőbe vésettek

2018. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik de ha neki így jó....
2018. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Semmit.
2018. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
54%

Sose fogsz tudni megfelelni az embereknek. Ha bakancsot viselsz az a bajuk. Ha felveszel egy magassarkút akkor az a bajuk. Ha nem rakod ki amid van akkor az a bajuk, ha kirakod akkor meg már egyből r1banc vagy.


Szerintem a bakancsos lányok igen is szépek, és mindenki úgy öltözködik ahogy akar.

Mindig lesz olyan ember, akinek nem tudsz megfelelni, de ne is akarj.:)

2018. ápr. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!