Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akik nem viselik el...

Lányok, akik nem viselik el hogy a fiúk hordanak leggingst, vagy bármit ami "nőies", miérd hordtok nadrágot? Miért nem csak szoknyában jartok?

Figyelt kérdés
Miért csak az elfogadott ha egy lány "fiús" ruákban jár, de az nem ha egy fiú "lányos" ruhakban van? Itt láttam minap egy ilyen kérdést amin kiakadtak az emberek férfi leggings hallatán. Ha ennire nem fogadjátok el, és régimódiak vagytok, miért használtk "fiús" öltözéket is?
2018. márc. 26. 21:23
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
45%
Egy lány nem lesz férfi attól, hogy nadrágot vesz fel. De egyáltalán nem értem, miért pattogsz ezen. Meleg vagy, kész. Nem vagy vele egyedül, sok a búza manapság.
2018. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, és lány vagyok.
2018. márc. 26. 21:36
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hogy miért gond ha egy fiú leggingset hord. Ha tetszik neki akkor hordja csak. De a nadrág nem csak férfi viselet. Már kb 120 éve hordanak a nők is nadrágot.

Egy nő nadrág sehogyan sem férfias öltözet. Nem öltözöm attól még férfiasan mert nadrágot is hordok.

2018. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
44%
Hol járnak férfiak leggings-ben? Soha életemben nem láttam ilyet.
2018. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
64%

Per pill ezek a társadalmilag elfogadott normák, ennyi.

Amúgy a pasik 99%-a ugyanígy gondolja.

2018. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
60%

Jó kérdés és egyben jogos is!


Engem speciel nem érdekel mik a “normák” már minden nöi ruhát felpróbáltam utcára ami tetszett , a nők is a nadrágot idővel szoktatták meg a társadalommal csupán ezen múlik minden!


Sok hosszú hajú pasi van meg fülbevalós és mégsem rökönyödünk meg ha látunk egyet, és miért? Mert anno volt egy bátor aki felvállalta úgy mint anno a nök között a nadrágot.


Amúgy lehet azt mondani önnyugtatásból a nadrág nem férfi viselet , de bizony az úgy mint a magassarkú, a harisnya és még szoknya is ha a római légiósokra gondolok vagy a skótokra, csak annyi történt hogy a nök minden praktikus és kényelmes ruhánkat lenyúlják és egy pár ember aki nön lát egy lopott ruhát máris nőinek gondolja, egy férfi csupán a sajátját veszi vissza jogosan ha “női” ruhát vesz fel persze nem minden ruhára értem.


F

2018. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem menj dokihoz...nagy bajaid lehetnek lelkileg


Ne meséld már be nekem, hogy egy női alakra szabott nadrág is férfi viselet

2018. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
42%

Had éljek azzal a varázsszóval amit itt alkalmaznak a nők akkor mikor megtetszik nekik egy FÉRFI cipő esetleg ruha, az pedig az UNISZEX szó!

Fordítva is működik kedves odvas barátnőm az egyenjogúság nevében!

Íme pár példa:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
73%

Jaj istenem...hogy jön ide az uniszexezés?


Én egy női szabású nadrágról kérdeztem. Ami a női részlegen van.

Az női ruha. Attól még felveheti férfi is mert ki a szart érdekel, hogy mit hord a másik


Ja, hogy csak te kattogsz azon, hogy ki mit vesz fel, és melyik ruhadarabod "lopták el" a nők a férfiaktól...


Nőlj már fel végre.

Itt hisztizel mindenen. Mi vagy te? Elvileg egy 30+ os férfi. Akkor ne picsogj úgy mint egy kislány

2018. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
32%

Látom érdemleges példával nem tudsz előhozakodni így marad a sértegetés.

Az igazság néha fáj..

2018. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!