Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kolléganőm mindennap ugyanabba...

Kolléganőm mindennap ugyanabban a cipőben van? (bőv lenn)

Figyelt kérdés

Kolléganőm kb fél éve minden nap ugyanabban a bokacsizmába jön be. Egész nap abban ül a 27 fokos irodában...

Én kb minden második nap azért váltogatom a cipőimet.

Nem tudom mi a jó mindennap ugyanabba a cipőben lenni, főleg ilyen hosszú ideig.



2018. márc. 28. 08:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Sztorim: voltam ebbe a helyzetbe sajnos mikor ugy volt az életem énis dolgoztam fél évet ugyanabba a cipőbe és alig volt 4-5 válto ruhám! Sose tudhatod hogy mivan az embernek az életébe a mély pont.lehet most ő is ott van! Lehet hogy uj cipellők helyett a gyermekeinek vesz ennivalot,cipőt..vagy épp gyocert vesz a beteg szüleinek ezért nemjut...! 25/N
2018. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
94%
És mi a francért van egy irodában 27 fok, minden nap gulyást főztök ott egész délelőtt ?
2018. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!