Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mégis mi a jó a tüdőig érő...

Mégis mi a jó a tüdőig érő nadrágokban?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azt veszem észre, hogy belebolondultak a csajok az olyan nacikba, amik minimum a köldökig érnek.

És persze bele is tűrnek mindent, amitől úgy látszik, hogy a bőrönd még nagyobb...

Kb. Ilyen látványt nyújt nekünk, mint nektek ez a férfi:


[link]


Ennyire izlésficamos lenne már ez a generáció, vagy mégis mi az oka ennek az öltözködésnek?

Vagy ez lenne a 21. századi erényöv?

Mert engem peldául taszít.


Szóval örülnék ha megérthetném mi zajlódik le azoknak a csajoknak a fejében akik ezt a stílust választják.

Köszi :-)



2018. ápr. 1. 15:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
71%

Engem addig nem érdekel ki mit visel amíg nem közönséges, nem szakadt a ruhája, és nem koszos. Ez a nadrág nem a mai világ szüleménye, hanem volt már divat régen is. Tőlem azt gondolsz amit akarsz, nem zavar ha nem tetszik, örülök hogy ennyire foglalkoztat a téma, bár nem értem mit nem értesz de próbálom elmagyarázni.

"Szóval örülnék ha megérthetném mi zajlódik le azoknak a csajoknak a fejében akik ezt a stílust választják. ": Az játszódik le a fejükben, hogy tetszik nekik, mert divatos lett, ezért ők is megveszik és hordják. Ugyan ez játszódott le a lányok fejében, mikor a 80-as években derékig felért a bugyi vonala a fitness bodykban, és lábszármelegítőt hordtak hozzá.

És igen, van akinek jól áll, van akinek kevésbé, sajnos nem mi válogatjuk meg hogy, ki mit vesz fel.

2018. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan az van a kulcsszavak között, hogy "nácizmus"? :D Azért ennyire nem rossz ez a fajta nadrág
2018. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
8%

21-es

De, még szakadt is ráadásul. Akkor?

"tetszik nekik, mert divatos lett" itt pedig tökéletesen megadtak az egyéniség nélküli birkák definícióját.

2018. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem attól lesz valaki birka mert magasított derekú nadrágot hord, hanem attól ha egy az egyben lemásol mást. Van egy tanárnő az iskolában, igazi művészlélek, és olyan stílusa van, amit nem lehet lemásolni, és szokott magasított derekú nadrágot hordani. Nekem is van magasított derekú nadrágom, pontosan egy darab, és azt olyan romantikus stílusú blúzokkal hordom, ami a divatostól igen messze áll.
2018. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
49%
nemtudom, en nem szoktam fikazni masnak az oltozkodeset, ez nem ram tartozik az o dolguk, es ha nekunk ez tetszik [szerintem kenyelmes is] akkor nyilvan hordjuk, nem mindenki akar megfelelni a kulvilagnak [ azt veszem fel ami tenyleg oromet okoz nekem ,es nem azt nezem kinek mi a velemenye] Es van olyan magas dereku nadrag ami jol nez ki! szerintem meg nem azer turnek be mindent hogy nagyobbnak latszon a khm...XD
2018. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
83%
Igen is jól tud kinézni, csak tudni kell hordani. Nekem szépen lefogja a hasamat, amiatt is szeretem(pedig nem vagy se husi, se kövér, egyszerűen alkati sajátosság), a másik pedig, hogy baromi könnyen megfázik a derekam úgy, hogy fel sem tudok kelni és, ahogy jön a jóidő, de még nincs elég meleg a derékmelegítő már túl meleg, hogy felvegyem. Amúgy szerintem a csípőnaci csak azoknak áll jól akik vékonyak különben kibuggyan a háj a gatyából a csípő felett(egy magasderekú ezt pont leszorítja). Ráadásul mivel alacsony vagyok tudom úgy kombinálni, hogy nyújtsa az alakom.
2019. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

én szívesen leírom mi játszódik le olyankor a fejembe :


pár éve még mielőtt ennyire divatba jöttek volna a magas derekú nadrágok, tiniként kizárólag csak csípő nacikat hordtam, ha nem sokkal a köldök alatt végződött a dereka már nem voltam hajlandó felvenni..állandóan rám szóltak, hogy kivan a derekad kivan a veséd húzd fel magadon a nadrágot rendesen..soha!! inkább lógott vagy vissza hajtottam..


és hát idővel évről évre nyalt vissza a fagyi..egyre többet küzdöttem vese problémákkal és derék fájással az állandó felfázás miatt..

az orvosom derék melegítőt javasolt, amit hordtam két napig és egyszerűen gyűlöltem..majd le is tettem..ezután adott egy kompressziós harisnyát, amit szintén el utasítottam mert utáltam mindent ami a csipőnél magasabb derekú..

anyum, keresztanyum, nővérem(ők mindhárman mindent szinte nyakig felhúznak) megunták és elmentek vásárolni nekem úgy, hogy apelláta nélkül azt fogom hordani amit vesznek.. mivel annyira még nem voltak divatba a magas derekú nadrágok, ezért olyan cuccokat vettek nekem amit igazából fel lehet húzni jól..

Pl: bugyikat hasleszorító derék résszel, harisnyákat, leggingseket, melegítő nadrágokat..persze mikor megláttam mondtam nincs az az Isten, hogy tüdőig cibáljam ezeket..

majd közölte anyám, hogy az idióta csípő gatyáid alatt szépen minden nap hordani fogod ezeket..és ha innentől meglátja a köldökömet akárcsak ki villanni nem áll jót magáért, ha kell ő húzkodja fel rám de belém fogja erőltetni..!!..azt mondta ha kell naponta felpofoz de belém neveli hogyan kell hordani egy nadrágot.. mert az én érdekem az én javam én egészségem jót akarnak el hihetem..

a család, már a barátnők is meg az orvos is próbált rávenni, sőt a doktor nő utasítása volt, hogy hordjam őket minden nap 0-24 be..a hasleszorito bugyit harisnyával vagy leggingsel, iskolába ruha alatt úgy sem látszik, de viszont otthon is legyek melegítőbe vagy legging be.. éjjel pedig eleinte szintén egy magas bugyi vagy akárcsak egy harisnya..a lényeg, hogy derék vonal fölött hordjam ami nagyjából a köldök és a mell közötti távolság középpontjának felel meg..az én esetemben köldök felett kb 10 cm..

nagy nehezen felvettem egyik leggingset, éppen hogy a köldökömig fel húztam, persze anyám leült velem szembe és végig azt nézte, azonnal szólt , hogy mehet feljebb..2 centit duzzogva húztam még rajt..aztán felpattant oda lépett meg fogta a nadrág derekát és szó szerint bele rázott 🤣fel húzta a mellemig szinte..undorító egy látvány volt, alul kegyetlenül bevágott elől is hátul is..tevepata volt a javából..majd azt mondta, ha nem hordom őket rendesen ahogy a doki is mondta így fogja rám cibálni..

aztán ki igazítva eltűnt a tevepata hátul is pont jó volt..derekam viszont eltűnt köldök fölött egy jó 10 centit még takart..

marha rossz érzés volt, kényelmetlen, szoros, furcsa és valamiért nagyon kínos..visszataszítónak éreztem még otthon is a család előtt..tehát így nem láthat meg senki..ciki volt..

Mondta mindenki, hogy eleinte éjjel nappal ha folyamatosan hordom 3-4 napig kell csak kényelmetlenül kibírni, és utána hozzá fogok szokni úgy, hogy utána észre sem fogom venni, hogy rajtam van..

2 hét állandó viselet után még mindig nem tudtam azt mondani, hogy meg szoktam és kényelmes..

de viszont már annyira nem zavart..már nem húzkodtam le és fel 3 percenként kínomba a harisnyát..egyszerűen el viseltem, hogy rajtam van..nem kényelemből mert azt azért sokáig éreztem, hogy felvan húzva de bele törődtem..eleinte otthon még hanyagolva vettem fel őket..vagy ha fel is akkor is eltakarva..de aztán egy idő után már én is úgy rohangáltam a lakásban is udvaron is ahogy a nővéreim..harisnya vagy cicanadrág addig felhúzva míg a varrás bírja😃

jó pár hónap eltelt mire teljesen hozzászoktam és automatikusan odáig húztam és azt mondtam, hogy na igen most ennyi idő után kényelmes …

Viszont..!!..annyira rám erőltették, hogy igaz lassan de elérték amit akartak..

2,5 év kellett hozzá, mire el jutottam odáig, hogy ruhatár csere..innentől csak magas derekú nadrágokban fogok járni..

Mit ad Isten? ekkor robbant be a divatba a ,,high waisted” stílus..olyannyira, hogy jelenleg mást nagyon nehéz találni..

Kivsit bele merultem az írásba el nézést kérek..a lényeg, hogy stílusban és öltözködésben sikerült egy nagy ellenségemet legyőzni, ugyanis a seggemen hordott nadrágjaim dereka csekély 15-20 cm-rel feljebb emelkedtek..


És, hogy miért jó??

1. azóta nincsenek visszatérő felfázási problémáim..vese és derék kifogástalan..jól takarva , melegen tartva ..!!..

2. jóval kényelmesebb, én sem gondoltam volna de tényleg..egyszerűen nagyon jó viselni mindig és mindenhol..egy határozott női jellemet és karakán megjelenést sugároz..különleges érzés amikor magabiztosan érzed, hogy rajtad van egy farmer..brutális

nővérem szerint azért vagyok ezzel így mert szinte már felnőtt fejjel úgy szoktattam át magam egyik komfortból a másikba..nem úgy mint ő, hogy születése óta nyakig húzott nadrágokban él és nem érzi azt a különlegeset amit én..mert mindegy meddig van neki fel húzva mindegy mindegy mi ő nem érzi, neki ez automatikus, hogy a nadrágot addig húzza ameddig ér..ha egy magasabb derekút vesz fel ami a melle aljáig ér odáig húzza és úgy hordja..ha inkább közepes derekú és a köldökig ér csak ott hordja..

Én viszont nem..nekem 3 vonalra van osztva a kényelmes magasság..egyedül csak a bugyikat húzom a köldököm teli vonalára vagy egy nagyon picit az alá attól függ milyen szabású a bugyi és hol tart fixen..

a második vonal a derék vonal fölött 5-6 cm magasságig tart..a köldök fölött 5 cm az ideális derék vonal..tehát pontosabban a köldököm fölött kb 10 cm-el húzódik a normál személyre szabott derék magasságom..vagyis minden nadrágot addig húzok fel..

a harmadik vonal az a második vonal és a mell távolsága..ide kerülnek az extra magas cuccok..harisnyák, alakformálók, a super high waisted leggingek…stb.

3. egyáltalán nem divatból hordom mint a legtöbb tini lány..aki csak néha veszi fel kirakatból alaktól és típustól függetlenül..csak lássák, hogy bordáig húzott nadrágba van, amibe bele van tűrve minden..majd hazamegy és alig várja, hogy le vegye mert kényelmetlen..

én akkor is így fogom hordani ha már nem lesz divat..szinte mindig, rá húzok egy pulcsit, felsőt , garbót vagy bármit ami el takarja teljesen a derekamat..de attól még ugyanúgy nekem is a bordámig van fel húzva a nadrág csak nem látszik, nem mutatom..szóval nem divat őrület miatt hanem mert ott kényelmes és odáig húzom az összes nadrágomat szabástól függetlenül..

4. tökéletesen előnyös test alkatom van szerencsére és nagyjából minden típusú magas derekú nadrág formál

2023. ápr. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!