Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nemrég egy fiatal arcú, de...

Nemrég egy fiatal arcú, de tiszta ősz hajú fiút láttam az utcán leggingsben. A leggings alatt semmi sem volt, még alsónadrág sem. Miért ment így ki utcára?

Figyelt kérdés
Jól láttam, hogy a leggings alatt semmi sem volt, aminek ugyanis himbálóznia kellett, az himbálózott is, hátul pedig kifeszült a leggings a hátsóján. Én a föld alá süllyednék, ha így kellene végigmennem az utcán.

2018. ápr. 2. 13:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Csupán szarkasztikusan írta hogy szégyellni való minden a pasiknál mert működik a kettősmérce!!

Amúgy nincs ebben semmi baj a nőknél sokkal gázabb ruhák és viseletek vannak, lásd. Férfi acélbetétes bakancs.

Mondjuk ez elég kényelmes viselet a leggings ezt a nők írták itt egy ezirányú kérdéshez akkor a férfiaknak is jár ez a komfortérzet.

2018. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!