Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Így húsz fok körüli időbe még...

Így húsz fok körüli időbe még hordhatok csizmát anélkül hogy megbámulnának?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ha megbámulják a lábam és már ma is mindenkin torna meg félcipőt látok, közben én még simán birnám magamon a rendes téli csizmát nem sülnék meg benne szerintem. De fel merjem így venni holnap?

2018. ápr. 3. 12:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordhatod, nincs olyan jó idő még hogy bárki ezért bámuljon vagy leszóljon. Ha tényleg jól áll neked akkor legfeljebb a pasik fogják rajtad felejteni a tekintetüket, míg neki nem mennek valaminek :) Azért nem leszel balesetveszélyes, ugye?
2018. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, felvetted végül? :D
2018. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen fölvettem.

Sőt szerintem még nem lesz sokkal melegebb még párszor föl fogom.

2018. ápr. 5. 10:08
 14/19 anonim ***** válasza:
Na látod, nem lett belőle semmi.
2018. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
7-es vagyok... nem vettem észre, hogy bárki megbámult volna, pedig a héten többször is volt rajtam, ma is azt veszem fel :) Szerintem a szeles időben pont jól is jött, melegem se volt benne (40 fokban nyilván nem venném fel, de az még azért odébb van...). Kérdező, neked is csúszós a csizmád talpa?
2018. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ennek a csizmának eléggé sima s talpa, van egy másik mintás talpú az téli, de az eléggé trampli, ez meg ilyen csinosabb darab és néha muszáj fölvennem. :)
2018. ápr. 8. 09:53
 17/19 anonim ***** válasza:
Na, én is így vagyok, hogy van rendes téli csizmám recés talppal, és inkább nem kockáztatok a sima talpú magassarkúban, pedig az sokkal szebb :D Amúgy szerintem tegnap vettem fel utoljára, még elmentem benne szavazni, de már melegem volt eléggé (és búcsúzóul csúsztam benne egy hatalmasat, a lányom ugyanis bő vízzel felmosott a konyhában, amit nem vettem észre, és ráléptem...)
2018. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Vannak kimondottan nyari csizmák.Némelyikről meg sem lehet mondani,hogy nem téli.
2018. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én még ma fölvettem ezt a csizmát, de már melegem volt nagyon ha nem jön egy esősebb vagy hidegebb nap őszig nem veszem elő.
2018. ápr. 9. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!