Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menyire férfias szakma a Szabó?

Menyire férfias szakma a Szabó?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha ahoz van kedvem, és hajlamom is akkor, el mehetek szabó képzésre anélkül hogy ne néznének hülyének vagy hasonló? vagy egyáltalán érdemes e komolyab erőt be bektettni egy tanfolyam evégezésébe hogy hogy majd szabóként keressem a pénzem?


(Ithol ilyen felvarásokat, szükitéseket , elég látványosan meg tudom csinálni)


2018. ápr. 5. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

ithol


:O

2018. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Kit érdekel? Ha szereted és jó vagy benne, csináld.
2018. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Azért közben majd a nyelvtankönyvet is forgasd.
2018. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Közelemben egy Plázában van egy varrónő és úgy látom igen sok munkája van, ergo szükség lehet rá.

Ha eldugott helyen vagy, akkor esélytelennek látom.

Ha autó kárpittal , bőrrel is ki tudnád egészíteni a profilt, akkor több lábon állsz.

Általában minden vállalkozásról elmondható, hogy felvevőképes kereslet kell rá az adott területen. Nagyon fontos, hogy hol nyitsz műhelyt.

Ipari parkban hiába nyitsz illatszer üzletet.

2018. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy szabóra gondolok sosem egy nő jut róla eszembe. Szerintem klasszikusan férfi szakma.
2018. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én ismerek férfi szabót, és véletlen se jutna eszembe hogy nőies szakmát végez.
2018. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amennyire a szakacsnő nőies szakma.
2018. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!