Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 35 év körüli gyerekes anyukák!...

35 év körüli gyerekes anyukák! Ti hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés
Sosem voltam piperkőc, a sportos ruhákat szeretem. Itthon rövid nadrág, top vagy atléta van rajtam. 3 gyerek után szerencsére visszafogytam az eredeti súlyomra, nem lóg a hasam, nincs narancsbőröm. Szóval a kérdésem arra irányul, hogy ha elsétálunk a boltba (kertvárosi részen lakunk), át kell-e öltöznöm olyanba, ami "takar"? Mennyire lehet "le"öltözni? Nem szeretném, ha megszólnának. Nekem sem tetszik, mikor az idősebb korosztály -koráról megfeledkezve- rövidnadrág, topban flangál, miközben bugyog a háj. Na nem ez a legnagyobb gondom:-) ,de érdekelne a véleményetek!
2010. jún. 12. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Én igaz, hogy egy 20assal kevesebb vagyok, de azért írok ide, mert éppen téma ez nálunk a városban (Pécs) hogy néha látjuk, hogy hogyan járkálnak a nők. Véleményem szerint (és a korombeliek többségének véleménye szerint) a 35 év az még a nők fénykora, akár van gyerek, akár nincs. Ha az illető nem narancsbőrös, nem ráncos, nem látszanak rajta az öregség jelei (például a túlzásbavitt szolárium miatt), nem lóg rajta a háj, hanem szép még a bőre és a testalkata is normál, akkor nyugodtan felvehet nyáron a városba egy egyszerű farmer rövidnadrágot (de ne azt a nagyon rövidet, ahnem inkább ami körülbelül térdig ér). Gondolok itt ilyesmire: [link] Felsőnek bármi jó, de nagyon fontos, hogy ha ki is lóg a has, 3-4 cm-nél ne legyen nagyobb "haskilógás", mert akkor már megesik, hogy furcsán néznek az emberre. Cipőnek pedig bármi jó, kivétel a túl kihívó magassarkúk. Például az ilyesmi:

[link]

[link]

Amúyg szerintem aa 20-35 éves kor az a fénykora a nőnek és ha ilyenkor még nem látszanak rajta az öregedés jelei, szinte bármit felvehet aami a stílusához közel áll, csak tudni kell, hogy hol a határ. ;)

15/L

2010. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát még tényleg szemtelenül fiatal vagy;-)

De örülök, hogy válaszoltál. Nem akarok vénnek sem kinézni, de nem akarom magam kiröhögtetni sem. A te korodban én is így gondolkodtam, csak tudod mikor az ember elér egy kort már másképpen látja a világot.

Várok még véleményt! köszi

2010. jún. 12. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj emiatt. Ha az alakod megengedi, akkor nyugodtan járj ilyen cuccokban. (Gondolom, nem franciabugyi méretű, fenékvillantós rövidnacikról van szó).

Anyukám 43 éves, de nem csinál problémát ebből (ő is az az igazi laza stílusű nő:) )

24/L

2010. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én 25 vagyok, 2,5 éves a kislányom. Sajnos maradt még rajtam felesleg, de nem olyan sok, hogy nagy gáz legyen velem. Most nyáron egyszerű nyári rucikat viselek, vagy farmer szoknya+ top (szeretem a csőtopokat, illetve a cicinél gumis, lefelé bődülőket)


Illetve leggings+ tunika, csőfarmer+ tunika, vagy top, ha hűvösebb van kardigán.


Nekem a Zara a kedvenc márkám, sok cuccom van onnan. Laza kardigánok, szakadt farmerek, sima csőfarmerek, extrém magas sarkú cipők, normális körömcipők, balerinák.... minden jöhet.


Még fiatal vagy és ezt még 8-10 évig elmondhatod magadról, használd ki. Csodás, hogy gyerkőcök után is jól nézel ki, ne rejtegesd magad. Az, hogy ki mit szól ne érdekeljen..... ha anyagilag megteheted bátran vegyél új cuccokat, kísérletezz..... ne 50 évesen sajnálkozz majd, hogy pl. nem hordtál szakadt farmert..... amikor már tényleg ciki... de most még megteheted.


Én szeretem amikor azt mondják rám, hogy szép, csinos, dögös anyuka vagyok. És a lányom is utánoz. 2,5 éves és tökéletesen kizsozza a száját, imádja a táskákat (van neki is jópár) nem botladozik, hanem nőcisen vonul a magassarkúimban.... és ez tök jó :)

2010. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! Hát én is azt szeretném, ha a fiaim büszkék legyenek az anyukájukra. Na meg a férjem is!!

Na meg valljuk be, azért jól esik az elismerő pillantás!


Köszi a válaszokat! További szép estét vagy napot Nektek!

2010. jún. 12. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!