Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha C kosaras mellű kövér...

Ha C kosaras mellű kövér férfiak nem hordanak bikinifelsőt, nekem miért kell?

Figyelt kérdés
Csak mert nő vagyok? Mi lenne, ha én is bikinifelső nélkül mennék strandra?
2018. ápr. 13. 19:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez a beszéd.
2018. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Menj csak
2018. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Na meg akinek kidolgozott mellizma van. Ha nekem lapos nőként a társadalmi elvárás miatt bikinifelsőt kell hordanom, akkor mindenki hordjon, akinek mellbimbója van. Mellbimbó mellbimbó, akár férfi, akár női, nem? Mi a különbség?
2018. ápr. 13. 19:27
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Igen, csak mert nő vagy. A női mell és a férfi mell között nem a méretbeli a lényegi különbség...
2018. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor mi? Szoptatni férfi is tud hormonkezelés után...
2018. ápr. 13. 19:40
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Igazad van kérdező.Támogatom, hogy a nőknek se kelljen sehol melltartót hordaniuk.
2018. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kismellű/lapos nőkre gondolok. A melltartó funkcionális ruhadarab, tartja a melleket, ahogy a neve mutatja. Akinek nincs melle, annak mit kellene tartani? Melltartót egyébként nem is hordok, és csak egyberészes fürdőruhát szoktam, mert nem akarok nevetségesen kinézni, mint a 3 éves ovisok a háromszög bikinijükben :D
2018. ápr. 13. 19:55
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Miért néznél ki nevetségesen? :)
2018. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Le a kettős mércékkel!Támogatlak,csajszi. :)
2018. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Mert egy c kosaras mellű férfira nem izgulnak fel az emberek, mert az elég abberált, viszont egy c kosaras mellű nőre viszont biztos lesz aki felizgul. Egy nőnek a melle a nőiessége, ha kicsi ha nagy, a férfiak vagy csorgatnák a nyálukat vagy közönségesnek néznének. Ez nem egy afeikai törzs ahol vagyunk hanem európa, ahol kialakult, hogy a nők takarják a mellüket, termékenység, vágy meg stb, én se tudom miért alakult ki, de jobban teszi mindenki ha takarja ha nem akar beszólogatást. De vannak nudistastrandok, oda lehet menni, ha nem zavar idegen férfiak és nők nemi szerve.
2018. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!