Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér cipő mennyire praktikus?

Fehér cipő mennyire praktikus?

Figyelt kérdés

Eddig csak fekete, szürke meg sötétkék cipőim voltak, de gondoltam beszerzek egy fehéret (pl adidas superstar vagy valamilyen nike-ra gondoltam). Csak félek, hogy 2 nap után tiszta kosz meg folt lesz, tisztítani is biztos nehezebb. Ja meg nem tudom mennyire nőies, én inkább nőkön látok fehér cipőket, de nem is full fehéret szeretnék, inkább ilyen fekete-fehér, vagy szürke-fehér félét.


21/F


2018. ápr. 17. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakrabban kell tisztítani, az tény, mert jobban meglátszik rajta a kosz. Amúgy fehér cipőt fogkrémmel tök jól lehet tisztítani. Poénon kívül.
2018. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen anyagból van. Egy vászoncipôt nehéz tisztítani, a bôrhatásût meg le tudod törölni egy nedves ronggyal. Egyébként a tapasztalataim szerint nem koszolódik annyira a fehér cipô, mint sokan gondolják. Meg a fekete cipôn is meglátszik minden világos por és kosz, szóval nincs nagy különbség.
2018. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!