Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az baj, ciki ha 30 éves...

Az baj, ciki ha 30 éves elmúltam és így öltözködöm? Példának Linkek.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. máj. 7. 16:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Igazad van, sokkal jobb lenne, ha úgy öltözködne ami benned kelt jó érzést. Sőt, készítsünk statisztikát hogy miféle outfitek jönnek be a férfiaknak és kizárólag azok közül lehetne választani egy nőnek. Mert mindent arra a tengelyre fűzünk fel, hogy nekünk férfiaknak tetszik-e. Sőt, inkább hogy neked tetszik-e.
2018. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 TappancsMancs ***** válasza:
Ami a #21 válaszban van azt nem képzeljük bele abba amiben ilyen nem szerepelt.
2018. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
50%

A kérdező bizonytalan, azért tette fel, ez időközben világossá vált.

A stílus egy dolog, sajnos - tetszik, nem tetszik - a kort is hozzá kell venni. Hiába mondják, hogy az csak egy szám, azért sajnos ez nem igaz. A 10 évesekre sem adunk neccharisnyát körömcipővel, 20 évesen nem hordunk pónis szandált két copffal, és hát igen, a pink csilli-dzseki sem való 30-asnak. A crop top még elmegy, szép hassal, de azt is megfelelően illik kombinálni pl. magasderekú szoknyával. A necc csípőcucc nem épp ízléses 25 felett. Sőt, mondjuk inkább 22 felett.


A vagány nőknek is vannak ruhák 30 felett, keresgélj azok között!


[link]


[link]

2018. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
17,18. válaszoló. Köszönöm hogy vetted a fáradságot.Volt is közte pár ami tetszett és szoktam is hordani hasonlót. Sőt csinos blúzaim is vannak. Azokat családi összejöveteleken, vagy színházba veszem csak fel. Viszont a legtöbb nekem nyanyás a képek között. 😁 Egyébként hétköznap én is csak farmert hordok egy sima pólóval. Igazából ezeket a ruhákat nyáron hordom, bulizós időszakban, vagy csak hétvégén ha ha kimegyünk a városba este.
2018. máj. 11. 01:13
 25/29 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem egyik sem volt nyanyás.....itt a kutya elásva egyébként, hogy nyanyásnak tartod a korodbeli öltözködést. Aki a kor múlásától fél, az elkezd visszafele öltözködni, ez olyan mint a testképzavar. Ami csinos, azt akkor is túl kövérnek tartja ezért folyton diétázik vagy koplal.

Az utolsó komennted előtt vannak a korosztályodnak megfelelő vagány ruhák is, azokat nézd meg, ne a 20 évesektől meríts ihletet. És kezdj valamit az önképzavaroddal mert ahogy telik az idő, 40 felé már lapos hassal is otromba lesz a necc összeállítás.

2018. máj. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 TappancsMancs ***** válasza:
Ja. :) Mutasd melyikek voltak "nyanyásak".
2018. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

[link]

Ez pl nekem öregasszonyos.

2018. máj. 15. 12:07
 28/29 TappancsMancs ***** válasza:
Öregasszonyon ilyen selyem blúzt biztos nem látsz. Se farmert se ilyen szandált. A mintája ha nem tetszik az más csak semmi öregasszonyos nincs benne. Élőben ez még jobban kitűnne.
2018. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
47%
Önképzavar. 30 évesen az általad linkelt öltözez bizony sokkal passzolóbb, mint a pink dzseki a necc cuccal. Már nem 15 vagy.
2018. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!