Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van ötletetek, milyen ruhába...

Van ötletetek, milyen ruhába menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Lehet kicsit hosszú lesz,előre is bocsi.Szóval 8.-os vagyok és ballagás előtt pár nappal lesz egy bankett amibe nagyon szép ruhába kell menni de nem ünneplőbe,hanem valami csinosba.Sajnos ötletem sincs mit vegyek fel.Ti mibe mennétek a helyemben?


Pár infó rólam: Alacsony vagyok,160cm körül.Nem vagyok az a nagyon vékony lány,szóval van egy kis hasam,meg combom,de senki se mondta rám soha hogy duci vagyok.Szőke hosszú hajam és zöld szemeim vannak.A bőröm viszonylag fehér.


Előre is köszi😊



2018. máj. 14. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Így leírás alapján valami szép kék ruhát vennék fel.

Feketét és világosat semmiképpen, az nem megy a fehér bőrhöz. Cipő színe passzoljon a kiegészítőkhöz, ezek lehetnek feketék, de túl sok ékszert nem ajánlom, egy nyaklánc és hajdísz, vagy karkötő és fülbevaló. Ezek mellé ha szükséges egy kistáska se sok.

2018. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi,még átgondolom,csak az aa baj,hogy nem sok kék ruhát láttam még🙁
2018. máj. 14. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A legtöbb oldalon tudsz színre szűrni, innentől kezdve pedig márcsak a fazont kell kiválasztanod.


[link]


Még a türkiz is jó lehet, de abból is valami sötétebb árnyalat.

2018. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Világosat is felvehetsz, de az ne legyen fehér, sem pedig krémszín.


Kék, még a sötétebb-hűvösebb "rózsaszín" is mehet, türkiz.


Fekete, fehér, narancs, és rikító színeket hanyagold.

2018. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!