Az átlagos, ha?

Figyelt kérdés
Van valakinek elég sok Mango ruhája, Armani dzsekije és cipője, 3 Louis Vuitton táskája, néhány Ralph Lauren ruhaja, 1 Michael Kors táskája, Desigual ruhái, 1 Versace ruhája, 2 Gucci ruhja, 1 Tommy Hilfieger és egy Versace napszemüvege, 1 Geox, 2 Tommy Hilfieger cipője, 1-2 Zara ruhája, 1 Tiffany and co-ja, 1 Pandora karkötője 8 charmmal és nyaklánca, 2 pár fülbevaló, egy karkötő és egy medál Thomas Saboja, 1 gyémánttal kirakott arany medálja, 1 ezüst gyűrűje és egy 1 ezüst és igazgyöngy medálja.( és tizen valahány éves ) BOCSI A HÜ..E KÉRDÉSÉRT! Szerintetek átlagos, nam átlagos vagy baj?

2018. máj. 15. 19:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
VAN FOGALMAM AZ ÁRÁRÓL! Azért teszem egy kérdésbe, mert arra vagyok kíváncsi, hogy összességében átlagos-e!
2018. máj. 24. 11:31
 12/23 anonim ***** válasza:
Persze, persze... :D
2018. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Átlagos persze, nincs ebben semmi különös.
2018. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

Tizenpár éves vagy. Pár évvel ezelőtt én is kitalálgattam ilyeneket. Kinövöd.

Ha megengedhetsz magadnak 3 Vuitton táskát, meg persze Gucci és Versace ruhákat, akkor valószínűleg (söt szinte biztosan) nem fogsz a Zarábn vagy a Mangóban vásárolni, főként nem lesz SOK Mango ruhád, inkább veszel kevesebb, drágább darabot. Ha van gyémánttal kirakott aranymedálod (tizenévesen mégis miért???), akkor nem említed egy napon egy Thomas Sabóval, illetve 8 Pandora charmmal... (Igaz, lehet abból is az aranyok "vannak meg neked".) Az egész úgy van sajnos megfogalmazva, hogy mindenkinek feltűnik, hogy a kérdés fake.

Körülbelül 11-13 éves lehetsz, semmi gond tizenegy-két évesen én is találgattam, kamuztam be ilyesmiket, talán ilyen kérdést is raktam ki, bár nem rémlik. (Nem mintha mondjuk az olyan nagyon régen lett volna, na mindegy.


De tételezzük fel, hogy a kérdés nem fake (bár az): Igen, ez kimondottan átlagos.

2018. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
NEM KÉREK TÖBB VÁLASZT! MEGKAPTAM (A NAGY SEMMIT).
2018. jún. 6. 17:57
 16/23 anonim ***** válasza:
53%
Haha :D Fáj az igazság... :D
2018. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Kérdező!

Remélem nem baj, ha válaszolok erre a néhány hónapos kérdésre. Nem akartam, de ahogy Téged, úgy engem is felháborított, ahogyan az emberek semmibe vettek, leszóltak és kigúnyoltak Téged a válaszaikban.

Szeretném elmondani, hogy egyáltalán nem vagy átlagos. És ez nem baj. Különleges vagy, olyan ember, akihez foghatóval eddig még sosem találkoztam. Szeretnélek nagyrabecsülésemről biztosítani, mert olyan erényeket hordozol magadban, amelyek egyre kevesebbet számítanak rohanó világunkban. Bátorság, kitűnni vágyás, önbizalom, és rend, és precizitás, és pontosság mindenek felett.

Szeretném remélni, hogy egyszer hozzád hasonló emberré válhatok majd. A mai napon életcélommá vált, hogy miután megtanulom helyesen összehajtogatni, és a szekrényembe bepakolni a székemen gyűrődő ruhahalmot, és is képessé váljak egy ilyen pontos leltár összeállítására, és a GYK-n való kihirdetésére.

Listámat, melyen szám szerint feltüntetem majd hajgumikból és hullámcsatokból álló gyűjteményemet is, elöljáróban is Neked ajánlom.

Tisztelettel és köszönettel,

.

2018. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
attól hogy a szüleid megveszik mindezt neked átlagos vagy :D max a szüleid nem. nekem is van MK táskám (3 db), MK pénztárcám, Tommy Hilfiger csizmám, 2 db Thomas Sabo karkötőm stb. van, mert a szüleimtől kaptam, nem én dolgoztam érte egy napot se. átlagos vagy teljesen, és örül, hogy ilyen helyzetben vagy hogy mindezt megkaphatod.
2018. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Félreértettétek a kérdést.
2018. aug. 19. 13:32
 20/23 anonim ***** válasza:

Tessék, hogy megkapd a válasz: nem, itthon egyáltalán nem átlagos. Mégis mit vársz egy országtól ahol a nettó átlagkereset 214 400 forint? Vagy magadnak is feltehetnéd ezt a kérdést, és meg is tudnád válaszolni, csak ki kell menni az utcára és körbenézni ki mit visel. A tiedhez hasonló cuccok ordítanak magukról, tehát nincs is nehéz dolgod a titok kiderítésében.

Ha a szüleid megveszik neked, akkor örülj neki, hogy megengedhetik maguknak.

Relatív olcsón is lehet jól öltözködni. A Gucci és LV egy szimbólum arra, hogy "sok pénzem van".

De marhára nem érdekel ám senkit később, hogy milyen cuccaid vannak. Csak az lesz a lényeg, hogy mit teszel le az asztalra mint ember.

Ha zavar, hogy nem átlagos, akkor vehettek máshonnan is dolgokat. Ha pedig direkt ki akarsz tűnni a tömegből a márkás cuccokkal, akkor valóban hülye a kérdés, mert te is tudtad a választ, csupán képmutatni szerettél volna.

2018. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!