Az átlagos, ha?

Figyelt kérdés
Van valakinek elég sok Mango ruhája, Armani dzsekije és cipője, 3 Louis Vuitton táskája, néhány Ralph Lauren ruhaja, 1 Michael Kors táskája, Desigual ruhái, 1 Versace ruhája, 2 Gucci ruhja, 1 Tommy Hilfieger és egy Versace napszemüvege, 1 Geox, 2 Tommy Hilfieger cipője, 1-2 Zara ruhája, 1 Tiffany and co-ja, 1 Pandora karkötője 8 charmmal és nyaklánca, 2 pár fülbevaló, egy karkötő és egy medál Thomas Saboja, 1 gyémánttal kirakott arany medálja, 1 ezüst gyűrűje és egy 1 ezüst és igazgyöngy medálja.( és tizen valahány éves ) BOCSI A HÜ..E KÉRDÉSÉRT! Szerintetek átlagos, nam átlagos vagy baj?

2018. máj. 15. 19:52
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nos, nem sokkal később miután kiraktam a kérdést rájöttem a válaszra.
2018. szept. 9. 15:17
 22/23 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, elég sokáig követted nyomon a válaszokat,amik egytől egyig igazak..:D Személy szerint én sem értem a kérdésed, de a válasz egyszerű. Rózsadombon átlagos, de pl 8ker rosszabbik részén, avagy falun nem biztos.. de aki már olyan körökben mozog ahol átlag árucikk a gucci, louis vuitton, az fixen nem tesz fel gyk-re ilyen kérdést. Nyugi,pár éven belül te is nevetni fogsz a kérdéseden..:D
2018. szept. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az már csak hab a tortán, hogy a márka nevét sem sikerült leírnod. HILFIGER! Ha legközelebb is hasonló kérdést szeretnél feltenni, legalább erre figyelj oda.😉
2018. szept. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!