Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kényelmetlen a melltart...

Nagyon kényelmetlen a melltartó. Vadi új,3 napot volt rajtam. A függőleges pántokon nem sokat húztam, csak, hogy ne csússzon le a vállamról?

Figyelt kérdés
Így is hátul felcsúszik, nagyon rossz, nem is tart, csak rásimul a mellemre, plusz el is áll a felső része a kosárnak. Tudna valaki tipped adni, hogy mi lehet a gond? Vásárláskor, felpróbáláskor még tök jó, viszont rövid idő után már nagyon kényelmetlen. Van belőle egyel kisebb kosárméretű is, ugyan ez a gond.

2018. máj. 16. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Laza vízszintes pánt
2018. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Majd megszokod, és nem lesz kényelmetlen. Tavaly még én is "sporttopot" hordtam melltartó helyett. Hát, átszoktam a push-up-ra, de kb 1 hétig hülyét kapott a bőröm, szúródott, nyomódott stb. De mostanra már megszoktam.
2018. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahányféle mell, annyiféle melltartó. Biztos, hogy jó fazonú melltartót választottál? (Tapasztalatból mondom, nekem lógósabb melleim vannak, és a "sztenderd" melltartók állati kényelmetlenek. Csak olyat tudok hordani, ami szivacs nélküli, és kb olyan, mint egy bikini.)
2018. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem megszokás kérdése, mert nem ez az első, viszont tényleg lehet, hogy a fazon nem jó, mivel van, amelyik tök kényelmes, pedig pushup-os. Köszi!
2018. máj. 16. 11:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy a méret se jó.
2018. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem túl nagy méretet választottál. Akkor jó a körmérete, ha egyvonalban van az alja elöl a mellednél, és a hátadon is. Nem csúszkálhat le-fel, fixen egy helyen kell tartania. Ha hátul fent van kb a nyakadnál, akkor hatalmas számodra. Valószínűleg a kosár is nagy, mivel az is eláll. A kisebbtől próbálgass a nagyobb méretek felé, mind körméretben, mind kosárméretben. Így ha szorít, vagy kicsi a kosár, akkor tudsz próbálni egyel nagyobbat. De a nagynál nem biztos, hogy leesik.


Itt van egy példa a méretezésre: 70/A

körméret: 70, kosárméret: A (próbáld ki először, ezt a méretet, ha kicsi válassz egyel nagyobbat)

2018. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
70 körméret kicsi, az biztos. Van 75A is , az a kisebbik, amit írtam, az is hasonloan viselkedik, pedig amikor felprobalom, a kosarbol nagyon domborodik ki a mellem.
2018. máj. 16. 13:01
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 16. 13:04
 9/11 anonim ***** válasza:
A 75A méretű is felcsúszik a nyakadba hátul?
2018. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7# kicsi a kosara.

Pedig ehhez amúgy nem kell diploma.

2018. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!