Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nekem miért szolják meg a...

Nekem miért szolják meg a "művész" stílust, és neki miért nem?

Figyelt kérdés

Művész stílus: szétszort felcsatolt, vagy kiengedett haj, festett vagy színes ruhák/pólók, fermer, festett/színes tornacipő, szandál

+henna


Van egy csaj aki mindig így öltözik, magának festette a cipőit, meg csinált táskát, és senki nem szolja meg,még meg is dícsérik.


Nekem nagyon tetszik ez a stílus, és mostmár én is ilyen ruhákat hordok,és hennát is csináltattam, de beszólnak érte.


Miért?


2018. máj. 18. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Kép nélkül nehéz megmondani, van hogy valakihez illik egy adott stílus míg máson erőltetten hat inkább. Lehet a személyiségéhez, alkatához jobban passzol a művész stílus, jobb ízléssel állítja össze a szetteit míg lehet rajtad inkább lököttül festenek az ilyen stílusú ruhák.
2018. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rajta lököttül festenek. Lehet hpgy pont ezért illik hozzám
2018. máj. 18. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, lehet neki jobb a kisugárzása? Rajta természetesebben hat? Kép nélkül sajnos nem tudjuk mi se megmondani.. mindenesetre ha jól érzed így magad ne érdekeljen hogy megszólnak
2018. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak a változás miatt. Fura lehet megélni másnak.
2018. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
azért mert beki ez a stílusa te meg csak majmolod
2018. máj. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan őt is megszólják, csak lesz@rja. Tedd ezt te is!
2018. máj. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!