Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a férfiak, akik soha nem...

Azok a férfiak, akik soha nem vesznek fel rövidnadrágot, mivel indokolják a rövidnadrág-viseléstől való idegenkedésüket?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Én abban a korszakomban nem hordtam, amikor szégyelltem, hogy szőrös a lábam. A suliban mindenki cikizte azt, aki szőrösödött. Ma már lexarom, hogy ki mit gondol róla.
2018. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Egyrészt borzasztó görbék a lábaim, ez hosszú nadrágban kevésbé látszik. Másrészt a bal térdemet húsz éve műtötték és nem sikerült teljesen, ezért a térdem alatt jó kéttenyérnyi felület teljesen érzéketlen. Jó párszor vágtam, égettem, szúrtam meg magamat ott úgy, hogy észre sem vettem, a hosszú nadrág ettől is véd.
2018. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Indokolatlanul vastag és izmos a vádlim (0 sport, gentika), emellett pedig alapból fekete erős göndör szőrös (=majom), nem szívesen mutogatom, hiába van melegem. Irigykedve nézek a pipaszár lábú férfiakra, sőt még az erős, kigyúrt emberek lábaira is. Simán verem mindegyiket vádliban.
2018. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Pl. nekem iszonyat szőrös lábam van, amit még a rövidnadrágos időszakomban rendszeresen megmosolyogtak, illetve megkaptam a "farkasember" jelzőt. Aztán leborotváltam, és akkor meg egy kölyök szólt be nekem a buszon, hogy "nézzed már a köcsögöt!". Így elegem lett, és azóta csak hosszú nadrágot hordok.
2018. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem unod még ezeket a hülye kérdéseket?

Senkit nem érdekel, hogy mit hordasz és senki nem fog a te kedvedért máshogy öltözködni!

2018. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

Én ezzel úgy vagyok, hogy kamasz koromtól amióta már érdekelt a kinézet, mivel pisis gyerekként ugye azt hordtunk mindig amit a szüleink akartak, így elvoltam nyáron rövidnadrágba. Kamasz koromtól, főleg 17-18 évesen mindig olyan idegenkedtem a rövidnadrágtól, nem éreztem jól magam, főleg a rövid sortokba, akkor még nem voltak ezek a halásznadrágok nagyon. De nem tudtam mást felvenni, mivel meleg volt, próbáltam a zoknit legalább jól felhúzni, minél kevésbé legyen látható a lábam.

Aztán kb 23 évesen kitaláltam, hogy húzok fel egy barna nylonharisnyát, legalább elfedi a lábam, nem feltűnő annyira, így sincs melegem, nem mondhassák, hogy nadrágba vagyok. Szóval 15 évvel ezután is csak harisnyával hordok rövidnadrágot, még ha fura is. Ha nem, akkor veszek fel farmert. Amúgy sem érzem jól rövidbe magam, a harisnyát amúgy is jobban kedvelem, mert vékony, és olyan cipőket hordok, amibe nem kell vastag zokni, mármint jó időbe.

2018. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
*egyébként a férfiak sem tetszenek rövidnadrágba, a szőrös lábúak pedig undort keltenek, egyedül a szép lábú nőket szeretem rövidnadrágba, az időseket nem, és akiknek ronda a bőrük.
2018. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem idegenkedek tőle de fontos a megjelenésem és nem érzem elegansnak magam. Csak nyaraláskor szoktam felvenni
2018. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kissé deformált a térdem, vékony vagyok, így nem akarom magamat jobban kipécézni. Viszont imádom a női lábakat.
2018. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Én nem érzem jól magam benne. Zavar, h nincs a lábamon semmi. Alapból foltos a lábam, úgy értve, h valahol nem nőtt rajta szőr, ezért nem tetszik, zavar, ha mások is látják. Csak akkor veszek fel rövidnadrágot, ha úszom!
2018. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!