Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ariana Grande, hogy tud...

Ariana Grande, hogy tud 12cm-es magassarkúban olyan szépen járni, táncolni? Hogy nem esik el szinte egyszer sem? Mi lehet a titka?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hogy egésznap mást se csinàl
2018. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Megszokta. Ha sokat járkál, táncol benne az ember megszokja + gondolom a lábára sokat erősít
2018. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás kérdése. Én 14 éves koromtól 21 éves koromig csak magassarkúba léptem ki a házból (voltak bajok fejben😂 szerintem a magasságom miatt 155cm vagyok). Na nem rögtön 12 centiseket hordtam, kezdtem kb 5-7cm-vel majd 16-18 évesen már platformosakban jártam. Nos én ezekben simán futottam is,nekem ez volt a természetes mindenki azt kérdezte hogy birom egésznap ilyen cipőkben. De 3 éve nem volt a lábamon magassarkú (elmúltak az agybajok😂) most esküvőre készülök és itthon szokom a járást benne fél órát van a lábamon de már fáj.
2018. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet szokni tényleg. Nekem is van 12 cm-es sarkú cipőm, és tudok menni benne simán. Jó, mondjuk azt tényleg alkalmakra szoktam csak felvenni, nem mondjuk munkába, vagy amikor egész nap rohangálnom kell a városban. Meg táncolni sem próbáltam még benne, de azt is meg lehet tanulni valószínűleg. Elvégre a női versenytánccipőknek is kivétel nélkül mindig van valamekkora sarka, némelyiknek akár 8-9 cm-es is. Ráadásul a versenytáncosok nemcsak illegetik magukat a színpadon, mint az énekesnők többsége általában, hanem nagyon komolyan, versenyszerűen táncolnak.


[link]

2018. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egy ideje már gyakorolja. Valamint az is sokat számít, h profi stábja van, stylist, ilyen tanácsadó, amolyan tanácsadó, azért vannak, h összepakolják a csajszi imidzsét, és ha ehhez 10 centis magassarkúban kell lennie, akkor lesz olyan aki megtanítja neki. Pl az egyik bnőm egyszer indult egy szépségversenyen. Mesélte, h a verseny előtt másfél héttel ott kellett lenniük, mert többek közt megtanították nekik, h hogy menjenek a színpadon, milyen mozdulataik legyenek ilyesmi. Na most, ha egy mezei szépségversenyen ilyen van, akkor sztem ez Ariana esetében sokkal hatványozottabban működik. Valamint még az is közre játszhat sztem, h nem olcsó nevenincs magassarkúi vannak, hanem minőségi, vagy akár direkt egyedileg az ő lábára készített cipői vannak, amit teljesen más ám viselni, ha direkt az ő lábára készítették...
2018. jún. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem..köszönöm szépen a válaszokat..mindegyik nagyon hasznosra sikerült <3 :)
2018. jún. 2. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!