Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Legjobb gyerekcipő webshop...

VjNesh kérdése:

Legjobb gyerekcipő webshop vélemények?

Figyelt kérdés
Legjobb gyerekcipő webshop vélemények?

2018. máj. 28. 12:34
 1/4 tudoa válasza:

Nekem a Trendi Kölyök gyerekcipő bolt vált be de nagyon, fenn vannak a facen is.

www.facebook.com/trendikolyok

www.trendikolyokcipo.hu

Nézd majd meg a véleményeket, csupa-csupa dícsérő komment.

Nem kínai, hanem minőségi, elérhető árakon, kiollóztam pár kommentet:


„Végre egy gyerekbarát cipőbolt, ahol az eladó végtelenül türelmes, kedves, segítőkész. A tulajdonosnak nem az az érdeke, hogy a legdrágábbat vegyük meg, hanem a legmegfelelőbbet. Köszönjük!”


„Végre találtunk egy igazi gyerekbarát cipőboltot, ahol a választék hatalmas és nagybetűs ELADÓK kedvesen segítenek megtalálni a megfelelő méretet.

Köszönjük szépen!”


„Bébitől a kamaszig, mindkét korosztálynak divatos és kényelmes cipőt, csizmát tudtunk vásárolni, szakértő és kedves kiszolgálás mellett. Köszönjük!”

2018. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 novaszeüsz válasza:
Mi is voltunk ott, egy Primigi meg egy Superfit szandit vettünk vitaminra a gyerekeknek. A férjem bánatára láttam magamnak egy Geox sportcipőt, amit muszáj lesz megvennie szülinapomra. Komolyan mondom hogy ez az üzlet elférne a Váci utcában is! Épp ideje volt hogy valaki végre beruházzon egy komolyabb gyerekcipőboltba.
2018. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. Igazatok van, gyönyörű szandikat találtam úgyhogy gyorsan le is ütöttem egy Primigit a lányomnak, alig várom hogy megjöjjön.
2018. máj. 29. 15:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg is érkezett! Gyönyörű, igazi csajos darab! Niki nagyon boldog, le se akarja venni a lábáról! :)
2018. máj. 31. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!