Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne, hogyha fekete...

Gáz lenne, hogyha fekete harisnyával vennem fel a rövidnadrágomat? Mármint ugye már eléggé meleg van, és félek hogy hülyének néznének.

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem gáz. Ha rövidgatyát vesz fel az ember, akkor azért teszi, mert nem akar megsülni, viszont harisnyában sikerülni fog. Sok helyen látok ilyet, de nem értem a kettőt együtt.
2018. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Időpont ma 18:26

Nem is kell értened, csak elfogadnod azt, hogy más nem úgy érzi jól magát, ahogyan te. :)

2018. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha akarod, 15 denes nem vészes.

#1 nylonharisnyát nem azért vesznek fel, mert fáznak.

2018. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Én szoktam hordani és teszek rá, hogy másnak nem tetszik. Én úgy érzem jól magam.
2018. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%

Jól sejted, hülyének néznének.

Túl nagy elvárásaink persze nem lehetnek, az alábbi kombóknak sincs semmi értelme, mégis hordják: trikó+hosszú nadrág, miniszoknya+kabát, sort+bakancs, pulcsi,esőkabát+sort.

2018. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem vedd fel nyugodtan. Sokan azert hordanak harisnyat a rovidgatyaval, mert elrejti a borhibakat a labon. Amugy tok mindegy hogy nezel ki/hogyan oltozol, ugyis lesz, akinek nem tetszik, szoval csak magadnak akarj megfelelni, oltozz ugy, ahogy szeretnel.
2018. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Ahogy elnézem, sokakat nem érdekli milyen csúnya a bőre, vígan járnak emberek közt, társaságba ronda bőrrel, akinek nem ilyen, azok húznak harisnyát, mert úgy érzik jól magukat, mint én is.
2018. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!