Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron Dr. Martens bakancs?

Nyáron Dr. Martens bakancs?

Figyelt kérdés

Mostanában kaptam meg az új bakancsom,egy Dr.Martens 1490-es típust, és holnap osztálykirándulásra megyünk,és felszeretném venni.Nagyon meleg lenne benne?

Pestre mennénk.Szikla kórház,libegő,westend,hajókázás



2018. máj. 31. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ne az legyen a mérce, hogy mennyire ciki. ha fel akarod venni, vedd. te tudod hogy zavarna-e.

nekem egy kényelmetlen cipő nagyon el tudja szúrni a hangulatomat, főleg akkor ha amúgy sokat kéne sétálnom (pl városnézés). én a kényelmet részesítem előnyben

2018. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Meleg. Évtizedek óta télen-nyáron bakancsban járok szinte mindig és a meleg nyári napokon meleg. Az utóbbi sok évben túrabakancsban járok, az még melegebb, mint az acélbetéteseim... Eleve a zokni meleg, a vékony is, úgyhogy ha már nem bakancs, akkor szandál, ami engem illet. Idén vettem egy túraszandált, de persze az nagyon korlátozottan jó, nem akárhova és akármikor, kevésbé védett a láb, poros lesz, ésatöbbi.

Ha elegancia kell, acélbetétes, ha túrázom, túrabakancs, kánikulában rövid sétákra szandál, ami engem illet.

És kicsit sem érdekel, ki szerint mi ciki.


A te esetedben bakancsban mennék, ha lehet, de igaza van annak, aki szerint előbb jobb lenne betörni. De ha nincs megfelelőbb cipő és nem is mentek rengeteget, kibírható. Én szeretem a kényelmet, de volt egyszer egy olyan cipőm, ami 2 hónap után, a "halálakor" is ugyanúgy kényelmetlen volt, spanyolcsizmának becéztem. A szépségért még én is tudok ennyit szenvedni egy napig :) Lelki tartást azért adott, meg kell hagyni, de akkor tértem át a bakancsokra, amik tartós, szép és jó cipők. Azóta sincs normál cipőm, bármi is az.

2018. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem mindig bakancsot hordok, de 25 fok felett nem, egyszerűen irritáló.


Persze ha olyan a terep, pl. fesztiválra megyek, ahol óriási pogó lesz, vagy esősebb nap van és kb. 20 fok akkor simán felveszem.

2018. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Végülis a szikla kórházban hideg van, de a libegőn meg a hajókázàs közben le fog rohadni a lábadról.
2018. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én pl fiatal koromban volt, hogy veszkócsizmában jártam nyáron, normális zoknival semmi baja nem lesz a lábnak benne.

Tehát a Martenst is lehet hordani, sőt látok is embereken melegben is. Ez a "nanehogymár berohadjon a lábam zárt cipőben" ez a mai csak a kényelemmel törődő elkényeztetett puha pitschogó individualista maias nyárspolgárok hülyesége. 46 éves vagyok, soha nem volt szandálom és utcai papucsom és kösz jól vagyok. Ismeretlen fogalom számomra a lábgomba.

Ma a csajok fullábfej-t viselnek, a pasik bużipapucsot, ha annyi forintom lenne, ahány szabadon látható lábujjalt látok egy nap, akkor vehetnék egy nullkilométeres Porschét belőle.

A Martenssel én csak ott vigyáznék a helyedben, hogy egy új, még hordatlan bakancs feltörhetina lábat, nem fognám be elsőre ilyen hosszú jövésmenésre.

2018. jún. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!